Tvarování vzhledu a styly vousů

 

Zastřihovač vousů Braun je jedinečný nástroj pro získání svěžího, stylového vzhledu.

 

Vedle pravidelného zastřihávání plnovousu, udržování strniště pod kontrolou anebo úpravu tvaru vousů, je strojek Braun skvělá cesta k získání cool stylového vzhledu. Co třeba vsadit na kombinaci oholené hlavy a jednodenního strniště?

Krok 1

Chcete-li si zachovat styl se sexy strništěm, zvolte na beard&head nejkratší možné nastavení. Zastřihujte vousy denně a nedovolte strništi dorůst do délky plnovousu. Nezapomeňte využít možnosti tvarování s funkcí beard&head, které vašemu strništi pomohou získat přesné kontury a upravený vzhled.

 

Krok 2

Pro doladění vzhledu zastřihněte vlasy na krátko. Získáte nejen účes vyžadující minimální údržbu, ale dokonale se hodí také k hezky upravenému strništi. Můžete samozřejmě využít také tvarovací funkce a vyholit si na krátkém sestřihu nějaké super vzory nebo linie.

 

Krok 3

Kombinace prosvětlených vousů a krátce zastřižených vlasů – tohle funguje skvěle pro všechny styly. Záležet bude jen na tom, jak se rozhodnete svůj vzhled upravit. Od drsného přes rafinovaný až po sexy – vykouzlete žhavý styl a novým, cool vzhledem vyjádřete svou osobnost způsobem, kterého si každý hned všimne.

 

Jak pečovat o třísla

 

S univerzálním strojkem Braun body můžete dosáhnout takového vzhledu, po jakém jste vždy toužili.

Možná jste již zkoušeli zastřihování hrudníku či holení podpaží. Ale co vaše intimní, dolní partie? Celotělový strojek vám snadno a téměř okamžitě umožní upravit svůj vzhled i „tam dole“. Tohle už dávno není úkol jen pro holčičky – tak do toho!

 

Krok 1

Nejprve použijte výkonný zastřihovač ke zkrácení pubického ochlupení na požadovanou délku. Vaše třísla tak získají nejen upravenější vzhled, ale zjednoduší se také následující holení partií, které chcete mít dokonalé hladké. Tohoto způsobu odstraňování chloupků se nemusíte nijak obávat. S hřebenem pro citlivou pokožku jsou vaše nejchoulostivější části těla v bezpečí!

 

Krok 2

Nyní si dejte horkou sprchu, která změkčí vousy a otevře póry. Použijte trochu holicího krému pro citlivou pokožku. Strojek o Brauna vám následně díky integrovaným břitům Gillette Fusion nabídne mimořádně hladké a bezpečné oholení. Neexistuje žádné omezení ani pro odstraňování chloupků v oblasti genitálií – strojek čistě oholí jakoukoli vámi zvolenou oblast třísel. Pokožku vždy držte nataženou a holte krátkými, jemnými tahy.

 

Krok 3

Chcete-li, aby vaše dolní partie byly upravenější a více sexy, pak je dobrým nápadem odstranění chloupků také na podbřišku. Je to také vhodný způsob, jak vytvarovat a doladit vzhled vašeho břicha. Takže s čím ještě váháte? Zastřihněte či oholte danou oblast jedním tahem, vaše tělo bude zase o něco svůdnější.