Oral-B Vitality Kids Mickey

Kód: 1100022490
Záruka vrácení peněz Cashback
Značka: Oral-B
846 Kč
Skladem

Elektrický zubní kartáček Oral-B Kids od 3 let děti pobaví motivem z Disney myšáka Mickey a současně jako produkt doporučovaný zubními lékaři vyčistí zuby šetrně a účinně. Tento kartáček má 2 režimy čištění včetně unikátního režimu jemného čištění pro děti, takže dětské zoubky čistí opravdu šetrně. Odstraňuje více zubního plaku než běžný manuální zubní kartáček. Vzhled rukojeti můžete upravit 4 přiloženými samolepkami s motivy Disney myšáka Mickey. 

 

MicrosoftTeams-image (144)MicrosoftTeams-image (147)

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Čistí zuby lépe než manuální zubní kartáček

Díky konstrukci malé kulaté hlavy odstraňuje tento zubní kartáček více zubního plaku než manuální a jeho zaoblené konce vláken jemně pečují o dásně.

Čištění zubů jako… v pohádce!


Řada dětí si čistí zuby nerada. Proto v soupravě najdete i 4 samolepky, které motivují ke správné ústní hygieně i ty nejtvrdohlavější děti.

Šetrná a účinná ochrana


Dětské zuby mají speciální potřeby. Zubní kartáček nabízí 2 režimy čištění. Režim pro každodenní čištění důkladně odstraňuje zubní plak, zatímco jemný režim čistí šetrně a účinně.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Oral-B-logo_1

První zubní kartáček Oral-B se zaoblenými a jemnými vlákny byl vyvinut už v roce 1950 zubařem Robertem Hustonem. Od té doby tato značka neustále inovuje v odvětví zubní hygieny. V současnosti jsou předností Oral-B vysoce kvalitní elektrické kartáčky vyrobené v Německu. Není divu, že Oral-B je zubními lékaři nejdoporučovanější značka zubních kartáčků na světě*.

 * Na základě průzkumu reprezentativního celosvětového vzorku zubních lékařů prováděného pravidelně pro P&G