Záruka vrácení peněz 100 dní Oral-B

Záruka vrácení peněz 100 dní Oral-B

Pokud barva, model zakoupeného výrobku nebo celý výrobek neodpovídá vašim představám, můžete jej vrátit. Zaručujeme vám vrácení peněz. Tato akce vám umožňuje vyzkoušet si nejnovější výrobky Oral-B. Nesplní-li některý z nich vaše očekávání, můžete jej do 100 dní od koupě vrátit.

 1. Do této propagační akce jsou zařazeny všechny elektrické zubní kartáčky, sonické zubní kartáčky, ústní sprchy a zubní centra Oral-B (s výjimkou bateriových zubních kartáčků a náhradních kartáčkových hlav) distribuované organizátorem na území České republiky a zakoupené v období od 1. 7. 2021 do 30. 6. 2022.
 2. Vrácené zboží musí být kompletní, nepoškozené a zabalené v původním obalu. Ke zboží musí být zároveň přiložen originální doklad o koupi s vyznačeným datem nákupu (kopie nebudou akceptovány) a vyplněný formulář, který naleznete dole na stránkách Oral-B. Výrobek musí být spolu s požadovanými dokumenty zaslán na adresu:

  Ritual communication s.r.o.
  Palackého 75/III
  290 01
  Poděbrady

 3. Výrobky zařazené do této akce je možné vrátit do 100 dní od data nákupu.
 4. Váš požadavek na vrácení peněz bude zpracován nejpozději do 28 dnů od data přijetí výrobku, a to formou poštovní poukázky nebo poukázáním na bankovní účet.

Organizátorem propagační akce je společnost Procter & Gamble Czech Republic s. r. o., Ottova 402, 269 32 Rakovník.

Koordinátorem akce je Ritual communication s.r.o., Palackého 75/III, 290 01 Poděbrady, tel.: + 420 221 804 335, e-mail: spotrebitel.im@pg.com.

Úplné znění oficiálních pravidel propagační akce a formulář ke stažení je k dispozici na internetové stránce www.oralb.cz/cs-cz.

 

Formulář ke stažení zde

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení