Oral-B Oxyjet Ústní sprcha

Kód: 1100024094
Záruka vrácení peněz
Značka: Oral-B
3 499 Kč
Skladem

Ústní sprcha Oral-B využívá mikrobubliny, které blokují vznik bakteriálního zubního plaku. Smíšením vzduchu a vody vznikají mikrobubliny, které spolu se speciální zubní pastou významně snižují potíže s dásněmi. Proč používat ústní sprchu? Ústní sprcha Oral-B je skvělým doplňkem každodenního čištění zubů a ideální volbou pro zlepšení zdraví dásní. Ústní sprcha odstraňuje zbytky jídla a jemně masíruje dásně, čímž stimuluje krevní oběh. Ústní sprcha Oral-B je navržena tak, abyste měli v ústech pocit čistoty a svěžesti

 

MicrosoftTeams-image (144)MicrosoftTeams-image (147)

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ústní sprcha Oral-B využívá mikrobubliny, které blokují vznik bakteriálního zubního plaku. Smíšením vzduchu a vody vznikají mikrobubliny, které spolu se speciální zubní pastou významně snižují potíže s dásněmi. Proč používat ústní sprchu? Ústní sprcha Oral-B je skvělým doplňkem každodenního čištění zubů a ideální volbou pro zlepšení zdraví dásní. Ústní sprcha odstraňuje zbytky jídla a jemně masíruje dásně, čímž stimuluje krevní oběh. Ústní sprcha Oral-B je navržena tak, abyste měli v ústech pocit čistoty a svěžesti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Oral-B-logo_1

První zubní kartáček Oral-B se zaoblenými a jemnými vlákny byl vyvinut už v roce 1950 zubařem Robertem Hustonem. Od té doby tato značka neustále inovuje v odvětví zubní hygieny. V současnosti jsou předností Oral-B vysoce kvalitní elektrické kartáčky vyrobené v Německu. Není divu, že Oral-B je zubními lékaři nejdoporučovanější značka zubních kartáčků na světě*.

 * Na základě průzkumu reprezentativního celosvětového vzorku zubních lékařů prováděného pravidelně pro P&G