Oral-B iO Series 9 White

Kód: 1100024091
Akce Záruka vrácení peněz Cenová bomba 💥
Značka: Oral-B
5 969 Kč –16 %
04210201449614 C1N1 OOPwP
5 969 Kč –16 % 4 999 Kč
Skladem

Oral-B se vydává ještě dál a dostává čištění na úplně jinou úroveň. Chtěli jsme víc než čistě pokrokové technologie a špičkové provedení – umožňujeme to nejdůkladnější, nejjemnější a nejtišší čištění vašeho života. Chtěli jsme vytvořit víc než líbivý design – vznikla elegance určená pro ty nejvyhledávanější technologie.

 

MicrosoftTeams-image (144)MicrosoftTeams-image (147)

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Oral-B se vydává ještě dál a dostává čištění na úplně jinou úroveň. Chtěli jsme víc než čistě pokrokové technologie a špičkové provedení – umožňujeme to nejdůkladnější, nejjemnější a nejtišší čištění vašeho života. Chtěli jsme vytvořit víc než líbivý design – vznikla elegance určená pro ty nejvyhledávanější technologie. Je jasné, že když začnete místo manuálního zubního kartáčku používat elektrický, budete si čistit zuby lépe. Ale když začnete místo elektrického zubního kartáčku používat zubní kartáček iO, pak se z obyčejného stane neobyčejné a čištění uvidíte, uslyšíte a ucítíte jinak.

 

Specifikace: 

  • Revoluční iO technologie – Spojuje ikonickou kulatou kartáčkovou hlavu Oral-b s jemnými mikrovibracemi, takže je čištění překvapivě příjemné a zuby a dásně zdravé na celý život. 
  • UMĚLÁ INTELIGENCE s 3D MAPOVÁNÍM ZUBŮ – Umělá inteligence rozpozná váš styl čištění a každý den vás povede, abyste si zuby čistili lépe. Funkce 3D mapování rozpozná 3 různé povrchy zubu. Připojeno k aplikaci Oral-B. Zabudovaný 2minutový časovač. 
  • CHYTRÝ SENZOR TLAKU – Uvádí optimální tlak při čištění a varuje při nadměrném tlaku. 
  • INTERAKTIVNÍ BAREVNÝ DISPLEJ – Vedení na míru v reálném čase. 7 režimů čištění. 
  • MAGNETICKÁ NABÍJEČKA – 3hodinové rychlonabíjení.

 

Obsah balení:

  • 1x kulatá kartáčková hlavice
  • rukojeť kartáčku
  • magnetická nabíječka
  • cestovní pouzdro
  • kryt na hlavice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Oral-B-logo_1

První zubní kartáček Oral-B se zaoblenými a jemnými vlákny byl vyvinut už v roce 1950 zubařem Robertem Hustonem. Od té doby tato značka neustále inovuje v odvětví zubní hygieny. V současnosti jsou předností Oral-B vysoce kvalitní elektrické kartáčky vyrobené v Německu. Není divu, že Oral-B je zubními lékaři nejdoporučovanější značka zubních kartáčků na světě*.

 * Na základě průzkumu reprezentativního celosvětového vzorku zubních lékařů prováděného pravidelně pro P&G