WRINKLES SCHMINKLES NECK WRINKLE PATCH Silikonová maska na krk

Kód: 1100025682
900 Kč
Skladem

Vráskám na krku lze předcházet a ošetřovat je pomocí opakovaně použitelných náplastí na vyhlazení vrásek na krku Wrinkles Schminkles, které vám přes noc zvednou krk bez znepokojivých "technických vrásek na krku"!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vráskám na krku lze předcházet a ošetřovat je pomocí opakovaně použitelných náplastí na vyhlazení vrásek na krku Wrinkles Schminkles, které vám přes noc zvednou krk bez znepokojivých "technických vrásek na krku"! Naše 100% lékařské silikonové náplasti na krk fungují tak, že jemně obepínají váš krk a zabraňují tomu, aby se pokožka vrásnila a aby se mohly tvořit tyto horizontální linie a vrásky na krku. Náplasti na vrásky na krku zároveň podporují přirozenou schopnost pokožky hydratovat, udržovat vlhkost, stimulují průtok krve a pomáhají zvyšovat produkci kolagenu - této životně důležité bílkoviny, kterou ztrácíme s přibývajícím věkem.

Aplikace:

1. Vyčistěte a osušte pleť, aniž byste na ni nanesli jakoukoli péči.

2. Odlepte plastovou vrstvu silikonových náplastí, abyste odhalili lepidlo.

3. Nalepte silikonovou náplast na cílové místo, lepicí stranou na pokožku.

4. Nejlepších výsledků dosáhnete nošením během spánku nebo 1 - 2 hodiny pro povzbuzení.

5. Náplasti jemně odlepte a nalepte je na přiloženou podložku.

6. V případě potřeby nebo po každém několikerém použití náplasti očistěte naším čisticím prostředkem.

100% Medical Grade Silicone

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

MicrosoftTeams-image (168)

 

Značka Wrinkles Schminkles je průkopníkem nalepovacích masek na vrásky pro opakované použití s vtipným názvem podpořeným skutečnou vědou. Wrinkles Schminkles je cenově dostupné a neinvazivní ošetření pleti, napříč spektrem možností vyhlazení vrásek. Je proslulá náplastmi ze 100% lékařského silikonu, který vyhlazuje linky a vrásky již po několika hodinách užívání. Cruelty free, vegan značka pro všechny, kteří chtějí korigovat vrásky nebo předcházet známkám stárnutí na svém dekoltu, očích, čele, rukou, krku nebo ústech. Produkty jsou vhodné i pro těhotné ženy a jednotlivce, kteří by rádi expresně vyhladili vrásky např. na svatbu či jiné akce.