WRINKLES SCHMINKLES MOUTH & LIP WRINKLE PATCH Silikonová maska na okolí rtů

Kód: 1100025680
570 Kč
Skladem

Marionetové vrásky, vrásky na rtech, kuřácké vrásky a vrásky kolem úst jsou velmi obtížně léčitelné. Naštěstí vám mohou pomoci naše opakovaně použitelné náplasti na vyhlazení vrásek v oblasti úst a rtů!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Marionetové vrásky, vrásky na rtech, kuřácké vrásky a vrásky kolem úst jsou velmi obtížně léčitelné. Naštěstí vám mohou pomoci naše opakovaně použitelné náplasti na vyhlazení vrásek v oblasti úst a rtů! Naše silikonové náplasti, vyrobené v USA ze 100% lékařského silikonu, fungují tak, že pohodlně obejmou vaši pokožku a zabrání tomu, aby se vrásky smíchu, svislé vrásky rtů nebo jakékoli vrásky kolem úst mohly tvořit a zvýrazňovat stávající vrásky. Náplasti zároveň podporují přirozenou schopnost hydratace pokožky, udržují vlhkost, stimulují průtok krve a pomáhají zvyšovat produkci kolagenu - této životně důležité bílkoviny, kterou ztrácíme s přibývajícím věkem. Tyto klinicky ověřené náplasti na obličej můžete nosit během spánku nebo kdykoli během dne k vyplnění jemných linek a vrásek před aplikací make-upu.

Aplikace:

1. Vyčistěte a osušte pleť, aniž byste na ni nanesli jakoukoli péči.

2. Odlepte plastovou vrstvu silikonových náplastí, abyste odhalili lepidlo.

3. Nalepte silikonovou náplast na cílové místo, lepicí stranou na pokožku.

4. Nejlepších výsledků dosáhnete nošením během spánku nebo 1 - 2 hodiny pro povzbuzení.

5. Náplasti jemně odlepte a nalepte je na přiloženou podložku.

6. V případě potřeby nebo po každém několikerém použití náplasti očistěte naším čisticím prostředkem.

100% Medical Grade Silicone

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

MicrosoftTeams-image (168)

 

Značka Wrinkles Schminkles je průkopníkem nalepovacích masek na vrásky pro opakované použití s vtipným názvem podpořeným skutečnou vědou. Wrinkles Schminkles je cenově dostupné a neinvazivní ošetření pleti, napříč spektrem možností vyhlazení vrásek. Je proslulá náplastmi ze 100% lékařského silikonu, který vyhlazuje linky a vrásky již po několika hodinách užívání. Cruelty free, vegan značka pro všechny, kteří chtějí korigovat vrásky nebo předcházet známkám stárnutí na svém dekoltu, očích, čele, rukou, krku nebo ústech. Produkty jsou vhodné i pro těhotné ženy a jednotlivce, kteří by rádi expresně vyhladili vrásky např. na svatbu či jiné akce.