WRINKLES SCHMINKLES HAND WRINKLE PATCHES Silikonová maska na ruce

Kód: 1100025678
900 Kč
Skladem

Suché ruce a vrásky na rukou také prozrazují náš věk! Opakovaně použitelné náplasti na vyhlazení vrásek na rukou Wrinkles Schminkles vám umožní dosáhnout lepších výsledků než s pouhým krémem na ruce proti stárnutí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Suché ruce a vrásky na rukou také prozrazují náš věk! Opakovaně použitelné náplasti na vyhlazení vrásek na rukou Wrinkles Schminkles vám umožní dosáhnout lepších výsledků než s pouhým krémem na ruce proti stárnutí. Pokožka na hřbetu rukou je vystavena silnému působení povětrnostních vlivů - slunečnímu záření, nízkým teplotám a větru a dokonce i znečištění, a často je jednou z prvních částí těla, na které ženy zaznamenají stárnutí. Naše 100% lékařské silikonové náplasti fungují tak, že pohodlně obepínají hřbet rukou a zabraňují tomu, aby se pokožka mohla pomačkat nebo zvrásnit. Náplasti zároveň podporují přirozenou schopnost pokožky hydratovat se, zadržovat vlhkost, stimulují průtok krve a pomáhají zvyšovat produkci kolagenu - tuto životně důležitou bílkovinu, kterou s přibývajícím věkem ztrácíme."

Aplikace:

1. Vyčistěte a osušte pleť, aniž byste na ni nanesli jakoukoli péči.

2. Odlepte plastovou vrstvu silikonových náplastí, abyste odhalili lepidlo.

3. Nalepte silikonovou náplast na cílové místo, lepicí stranou na pokožku.

4. Nejlepších výsledků dosáhnete nošením během spánku nebo 1 - 2 hodiny pro povzbuzení.

5. Náplasti jemně odlepte a nalepte je na přiloženou podložku.

6. V případě potřeby nebo po každém několikerém použití náplasti očistěte naším čisticím prostředkem.

100% Medical Grade Silicone

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

MicrosoftTeams-image (168)

 

Značka Wrinkles Schminkles je průkopníkem nalepovacích masek na vrásky pro opakované použití s vtipným názvem podpořeným skutečnou vědou. Wrinkles Schminkles je cenově dostupné a neinvazivní ošetření pleti, napříč spektrem možností vyhlazení vrásek. Je proslulá náplastmi ze 100% lékařského silikonu, který vyhlazuje linky a vrásky již po několika hodinách užívání. Cruelty free, vegan značka pro všechny, kteří chtějí korigovat vrásky nebo předcházet známkám stárnutí na svém dekoltu, očích, čele, rukou, krku nebo ústech. Produkty jsou vhodné i pro těhotné ženy a jednotlivce, kteří by rádi expresně vyhladili vrásky např. na svatbu či jiné akce.