WRINKLES SCHMINKLES FOREHEAD WRINKLE PATCHES Silikonové masky na čelo

Kód: 1100025677
900 Kč
Skladem

Vrásek a linek na čele bylo těžké se dříve zbavit! Opakovaně použitelné náplasti na vyhlazení vrásek na čele Wrinkles Schminkles používají 100% lékařský silikon, který vám zajistí dokonalý lifting čela!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vrásek a linek na čele bylo těžké se dříve zbavit! Opakovaně použitelné náplasti na vyhlazení vrásek na čele Wrinkles Schminkles jsou ze 100% lékařského silikonu, který vám zajistí dokonalý lifting čela! Ať už jsou způsobeny stárnutím, opakovanými pohyby obličeje při používání obličejových svalů a mimiky nebo polohou při spánku. Naše náplasti na čelo působí na zmírnění všech vrásek na čele, vrásek mračení - tzv. jedenáctek - nebo vrásek nad obočím tím, že pohodlně obepnou vaši pokožku a zabrání jí, aby se mohla zkrabatit nebo zvrásnit. Náplasti na vyhlazení vrásek zároveň podporují přirozenou schopnost pleti hydratovat pokožku, udržují vlhkost, stimulují průtok krve a pomáhají zvýšit produkci kolagenu - této životně důležité bílkoviny, kterou ztrácíme s přibývajícím věkem.

Aplikace:

1. Vyčistěte a osušte pleť, aniž byste na ni nanesli jakoukoli péči.

2. Odlepte plastovou vrstvu silikonových náplastí, abyste odhalili lepidlo.

3. Nalepte silikonovou náplast na cílové místo, lepicí stranou na pokožku.

4. Nejlepších výsledků dosáhnete nošením během spánku nebo 1 - 2 hodiny pro povzbuzení.

5. Náplasti jemně odlepte a nalepte je na přiloženou podložku.

6. V případě potřeby nebo po každém několikerém použití náplasti očistěte naším čisticím prostředkem.

100% Medical Grade Silicone

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

MicrosoftTeams-image (168)

 

Značka Wrinkles Schminkles je průkopníkem nalepovacích masek na vrásky pro opakované použití s vtipným názvem podpořeným skutečnou vědou. Wrinkles Schminkles je cenově dostupné a neinvazivní ošetření pleti, napříč spektrem možností vyhlazení vrásek. Je proslulá náplastmi ze 100% lékařského silikonu, který vyhlazuje linky a vrásky již po několika hodinách užívání. Cruelty free, vegan značka pro všechny, kteří chtějí korigovat vrásky nebo předcházet známkám stárnutí na svém dekoltu, očích, čele, rukou, krku nebo ústech. Produkty jsou vhodné i pro těhotné ženy a jednotlivce, kteří by rádi expresně vyhladili vrásky např. na svatbu či jiné akce.