WRINKLES SCHMINKLES EYE WRINKLE PATCHES 6pcs Silikonová maska na oční okolí

Kód: 1100025675
900 Kč
Skladem

Vrásky, vrásky pod očima, váčky a tmavé kruhy pod očima lze okamžitě osvěžit pomocí našich 100% lékařských silikonových náplastí pro opakované použití na vyhlazení vrásek pod očima.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vrásky, vrásky pod očima, váčky a tmavé kruhy pod očima lze okamžitě osvěžit pomocí našich 100% lékařských silikonových náplastí pro opakované použití na vyhlazení vrásek pod očima. Ať už jsou známky stárnutí kolem očí způsobeny přirozeným stárnutím, dědičností, únavou nebo vaší polohou při spánku, naše inovativní silikonové náplasti pod oči fungují tak, že pohodlně obepnou vaši pokožku a zabrání tomu, aby se pokožka mohla zkrabatit nebo zvrásnit. Náplasti zároveň podporují přirozenou schopnost pleti hydratovat pokožku, zadržují vlhkost, stimulují průtok krve a pomáhají zvýšit produkci kolagenu - této životně důležité bílkoviny, kterou ztrácíme s přibývajícím věkem naší pleti - a pomáhají zbavit se váčků pod očima a zmírnit vrásky a linky.

Aplikace:

1. Vyčistěte a osušte pleť, aniž byste na ni nanesli jakoukoli péči.

2. Odlepte plastovou vrstvu silikonových náplastí, abyste odhalili lepidlo.

3. Nalepte silikonovou náplast na cílové místo, lepicí stranou na pokožku.

4. Nejlepších výsledků dosáhnete nošením během spánku nebo 1 - 2 hodiny pro povzbuzení.

5. Náplasti jemně odlepte a nalepte je na přiloženou podložku.

6. V případě potřeby nebo po každém několikerém použití náplasti očistěte naším čisticím prostředkem.

100% Medical Grade Silicone

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

MicrosoftTeams-image (168)

 

Značka Wrinkles Schminkles je průkopníkem nalepovacích masek na vrásky pro opakované použití s vtipným názvem podpořeným skutečnou vědou. Wrinkles Schminkles je cenově dostupné a neinvazivní ošetření pleti, napříč spektrem možností vyhlazení vrásek. Je proslulá náplastmi ze 100% lékařského silikonu, který vyhlazuje linky a vrásky již po několika hodinách užívání. Cruelty free, vegan značka pro všechny, kteří chtějí korigovat vrásky nebo předcházet známkám stárnutí na svém dekoltu, očích, čele, rukou, krku nebo ústech. Produkty jsou vhodné i pro těhotné ženy a jednotlivce, kteří by rádi expresně vyhladili vrásky např. na svatbu či jiné akce.