WRINKLES SCHMINKLES CHEST WRINKLE PATCH Silikonová maska na dekolt

Kód: 1100025673
900 Kč
Skladem

Vrásky na hrudi a v dekoltu jsou způsobeny polohou při spánku, stárnutím a poškozením sluncem, ale nebojte se, pomůže vám opakovaně použitelná náplast na vyhlazení vrásek na hrudi Wrinkles Schminkles!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vrásky na hrudi a v dekoltu jsou způsobeny polohou při spánku, stárnutím a poškozením sluncem. Ale nebojte se, pomůže vám opakovaně použitelná náplast na vyhlazení vrásek na hrudi Wrinkles Schminkles! Naše náplasti na vyhlazení vrásek na hrudi, které se nosí přes noc během spánku nebo na několik hodin během dne, jsou vyrobeny v USA a jsou ze 100% lékařského silikonu. Silikonová náplast proti vráskám na hrudi působí tak, že pohodlně obepne váš dekolt a zabraňuje tomu, aby se jemná pokožka na hrudi mohla pomačkat nebo zvrásnit. Náplast na hrudník zároveň podporuje přirozenou schopnost pokožky hydratovat pokožku, udržovat v ní vlhkost, stimuluje průtok krve a pomáhá zvyšovat produkci kolagenu - této životně důležité bílkoviny, kterou ztrácíme s přibývajícím věkem.

Aplikace

1. Vyčistěte a osušte pleť, aniž byste na ni nanesli jakoukoli péči.

2. Odlepte plastovou vrstvu silikonových náplastí, abyste odhalili lepidlo.

3. Nalepte silikonovou náplast na cílové místo, lepicí stranou na pokožku.

4. Nejlepších výsledků dosáhnete nošením během spánku nebo 1 - 2 hodiny pro povzbuzení.

5. Náplasti jemně odlepte a nalepte je na přiloženou podložku.

6. V případě potřeby nebo po každém několikerém použití náplasti očistěte naším čisticím prostředkem.

100% Medical Grade Silicone

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

MicrosoftTeams-image (168)

 

Značka Wrinkles Schminkles je průkopníkem nalepovacích masek na vrásky pro opakované použití s vtipným názvem podpořeným skutečnou vědou. Wrinkles Schminkles je cenově dostupné a neinvazivní ošetření pleti, napříč spektrem možností vyhlazení vrásek. Je proslulá náplastmi ze 100% lékařského silikonu, který vyhlazuje linky a vrásky již po několika hodinách užívání. Cruelty free, vegan značka pro všechny, kteří chtějí korigovat vrásky nebo předcházet známkám stárnutí na svém dekoltu, očích, čele, rukou, krku nebo ústech. Produkty jsou vhodné i pro těhotné ženy a jednotlivce, kteří by rádi expresně vyhladili vrásky např. na svatbu či jiné akce.