Outlet Záruka vrácení peněz do 60 dnů
Ušetříte 1 500
Braun Silk-épil 7 7-700 SensoSmart

Braun Silk-épil 7 7-700 SensoSmart

Kód produktu: #4210201190516

Epilátor Silk-épil 7 Wet & Dry poskytuje nejšetrnější epilaci od Brauna. S inovativní technologií SensoSmart vám epilátor pomáhá při epilaci odstranit ještě více chloupků jediným tahem. Technologie MicroGrip odstraňuje chloupky 4x kratší, než vosk dokáže zachytit. Tento epilátor je bezšňůrový a Wet & Dry, takže ho lze použít ve vaně i ve sprše pro šetrné odstranění chloupků. Se 3 kusy příslušenství, včetně nástavce pro kontakt s pokožkou a pouzdra.  Podrobný popis


Prodej tohoto produktu byl ukončen.

Epilátor Silk-épil 7 Wet & Dry poskytuje nejšetrnější epilaci od Brauna. S inovativní technologií SensoSmart vám epilátor pomáhá při epilaci odstranit ještě více chloupků jediným tahem. Technologie MicroGrip odstraňuje chloupky 4x kratší, než vosk dokáže zachytit. Tento epilátor je bezšňůrový a Wet & Dry, takže ho lze použít ve vaně i ve sprše pro šetrné odstranění chloupků. Se 3 kusy příslušenství, včetně nástavce pro kontakt s pokožkou a pouzdra. 

  • První chytrý epilátor na světě s technologií SensoSmart vám pomáhá při epilaci
  • Nejšetrnější epilace od Brauna pro dlouhotrvající hebkost
  • Bezšňůrový epilátor Wet & Dry, který lze pro šetrnou epilaci použít jak ve vaně, tak ve sprše
  • 3 kusy příslušenství, včetně nástavce pro kontakt s pokožkou a pouzdra
1Hodnocení 1doporučuje tento produkt
1x 0x 0x 0x 0x

Hodnocení uživatelů (1)

Michaela Orechovská
10. 2. 2021

Dlhšie som hľadala niečo efektívne a mrzí ma, že som po výmene nesiahla už skôr. Utrpeniu a aj nedokonalému vytrhávaniu už odzvonilo. S týmto zázrakom je epilácia radosť, čo som zistila už po prvom použití. Trhá rýchlo a dôkladne. Hlava s pinzetami kopíruje moje telo, takže sa dôkladnejšie prispôsobí. Príjemné sú masážne valčeky, vďaka nim tak necítim bolesť. Je skvelý.

40 pinzetiek

W&D

Senzor tlaku

Výkyvná hlava

Výdrž batérie

2 rýchlosti

Svetielko

Podobné modely