Oral-B PRO 3 3000 Cross Action Blue

Kód: 10PO010372
Záruka vrácení peněz Cashback
Značka: Oral-B
1 500 Kč
Skladem

Vyzkoušejte Oral-B Pro 3 od zubními lékaři nejpoužívanější značky zubních kartáčků na světě. Elegantní rukojeť elektrického zubního kartáčku Pro 3 pomáhá čistit zuby tak, jak doporučují zubní lékaři: Pomáhá čistit zuby 2 minuty, jak doporučují zubní lékaři. Obsahuje totiž profesionální časovač, který každých 30 sekund upozorňuje, že je třeba začít čistit další zónu ústní dutiny. Stačí jen pohybovat kartáčkem v ústech. 

 Prodloužená záruka

BANNER_1ROK_CZ

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Špičkově* odstraňuje zubní plak

Oral-B PRO 3 má kulatou kartáčkovou hlavu, jejíž vlákna obklopí každý zub pro čistější zuby a zdravější dásně. Odstraňuje až o 100 % více zubního plaku než běžný manuální zubní kartáček.*v porovnání s manuálním zubním kartáčkem

Vizuální senzor tlaku


Pokud budete příliš tlačit, kartáček na to vizuálně upozorní, zastaví pulzace a zpomalí rychlost, čímž se ochrání vaše dásně.

3D technologie


Zubní kartáček PRO 3 má ikonickou oscilačně-rotační a pulzační technologii Oral-B, která důkladně vyčistí i v těžko přístupných místech.

Časovač


Časovač zabudovaný do rukojeti pomáhá čistit zuby dvě minuty, jak doporučují zubní lékaři, a každých 30 sekund signalizuje, že je čas změnit zónu čištění.

Oral-B PRO 3 3000 Cross Action Blue

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Oral-B-logo_1

První zubní kartáček Oral-B se zaoblenými a jemnými vlákny byl vyvinut už v roce 1950 zubařem Robertem Hustonem. Od té doby tato značka neustále inovuje v odvětví zubní hygieny. V současnosti jsou předností Oral-B vysoce kvalitní elektrické kartáčky vyrobené v Německu. Není divu, že Oral-B je zubními lékaři nejdoporučovanější značka zubních kartáčků na světě*.

 * Na základě průzkumu reprezentativního celosvětového vzorku zubních lékařů prováděného pravidelně pro P&G