Oral-B Junior PRO 3 Star Wars White

Kód: 10PO010378
Záruka vrácení peněz Cashback
Značka: Oral-B
1 238 Kč
Skladem

Elektrický zubní kartáček Oral-B Junior s motivem Hvězdných válek pro děti od 6 let byl navržen ve spolupráci se zubními lékaři a zajišťuje špičkovou čistotu zubů. Na ochranu jemných dětských dásní má zubní kartáček vizuální senzor tlaku, který červeně bliká a snižuje rychlost čištění, jakmile zjistí, že se při čištění moc tlačí. 

 Prodloužená záruka

BANNER_1ROK_CZ

 

 

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Senzor tlaku

Pokud bude vaše dítě při čištění příliš tlačit, kontrolka na rukojeti kartáčku začne blikat červeně a automaticky se sníží rychlost čištění. To bude vaše dítě motivovat k tomu, aby se naučilo správnou techniku čištění zubů a přitom si chránilo dásně.

Čistí lépe než manuální zubní kartáček

Kulatá hlava kartáčku přesně obklopí každý zub a snadno vyčistí dokonce i ta místa, ke kterým se dostávají obtížně tradiční kartáčky s podlouhlou hlavou, jako jsou například manuální či sonické. Proto také kartáček s kulatou hlavou čistí mezizubní prostory dokonce 2× lépe než manuální kartáčky.

Aplikace Disney Magic Timer

90 % dětí si s bezplatnou aplikací Disney Magic Timer čistí zuby déle*. Z čištění zubů se stává super zábava, při které dítě dostává virtuální samolepky svých oblíbených Disney postaviček, pokud si vydrží čistit zuby dvě minuty, jak doporučují zubní lékaři. Aplikace je zdarma ke stažení na Apple Store a Google Play.

*podle průzkumu z roku 2014 mezi 52 dětmi ve věku 4–14 let

Oral-B Junior PRO 3 Star Wars White

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Oral-B-logo_1

První zubní kartáček Oral-B se zaoblenými a jemnými vlákny byl vyvinut už v roce 1950 zubařem Robertem Hustonem. Od té doby tato značka neustále inovuje v odvětví zubní hygieny. V současnosti jsou předností Oral-B vysoce kvalitní elektrické kartáčky vyrobené v Německu. Není divu, že Oral-B je zubními lékaři nejdoporučovanější značka zubních kartáčků na světě*.

 * Na základě průzkumu reprezentativního celosvětového vzorku zubních lékařů prováděného pravidelně pro P&G