Oral-B EB 10-2 Kids

Kód: 1002000056
379 Kč
Na cestě
Položka byla vyprodána…

Náhradní kartáčkové hlavice k elektrickému zubnímu kartáčku Oral-B Stages Power Kids s Disney postavičkami jsou přizpůsobeny menším dětským ústům a mají design inspirovaný špičkovými čisticími účinky profesionálních nástrojů zubních lékařů.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náhradní kartáčkové hlavice k elektrickému zubnímu kartáčku Oral-B Stages Power Kids s Disney postavičkami jsou přizpůsobeny menším dětským ústům a mají design inspirovaný špičkovými čisticími účinky profesionálních nástrojů zubních lékařů. Vlákna i celková velikost kartáčku jsou ideální pro malé dětské ruce a ústa a všechny kartáčkové hlavice zdobí Disney postavičky, které si vaše děti zamilují. Každé balení obsahuje 2 náhradní kartáčkové hlavice Oral-B Stages Power Kids. 

Vlastnosti:

Unikátní kartáčkové hlavice navržené speciálně pro děti
Zajišťují šetrné čištění
Ideální velikost a měkká vlákna pro dětská ústa
S Disney postavičkami bude čištění zubů děti skutečně bavit
Doporučeno pro děti od 3 let
Kompatibilní se všemi elektrickými zubními kartáčky Oral-B Stages Power, s výjimkou sonických zubních kartáčků Oral-B

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Oral-B-logo_1

První zubní kartáček Oral-B se zaoblenými a jemnými vlákny byl vyvinut už v roce 1950 zubařem Robertem Hustonem. Od té doby tato značka neustále inovuje v odvětví zubní hygieny. V současnosti jsou předností Oral-B vysoce kvalitní elektrické kartáčky vyrobené v Německu. Není divu, že Oral-B je zubními lékaři nejdoporučovanější značka zubních kartáčků na světě*.

 * Na základě průzkumu reprezentativního celosvětového vzorku zubních lékařů prováděného pravidelně pro P&G