BaByliss

BaByliss je francouzský specialista v péči o vlasy a číslo 1. na evropském trhu v kategorii rovnání vlasů. S elektronikou značky BaByliss si každý den můžete hravě vytvořit účesy jako z kadeřnického salónu, ale z pohodlí vašeho domova. Vybírejte z produktů pro ženy i pro muže. V naší nabídce najdete výkonné vysoušeče vlasů, žehličky na vlasy, kulmy, ale také zastřihovače vlasů a vousů.

Historie značky

Firmu založil již v šedesátých letech 20. stolení slavný pařížský kadeřník Lelièvre, kterému se jako prvnímu podařilo vynalézt elektrickou kulmu na vlasy. Současně s představením tohoto vynálezu vznikla značka Babyliss, která se díky své inovativní elektronice rychle stala hitem téměř ve všech francouzských profesionálních vlasových salónech. 

BaByliss je již od svého vzniku značkou používanou profesionály v oboru, ale také značkou dostupnou pro běžné spotřebitele. S BaByliss si může každý dovolit nosit luxusní účesy a pečovat o své vlasy skutečně kvalitními přístroji.
 
Značka aktivně spolupracuje s významnými osobnostmi ze světa módy a hairstylingu, aby vždy rychle reagovala na nové trendy a pokrok v technologiích. BaByliss je dnes součástí profesionálních kadeřnických salonů i běžných domácností ve více než 60 zemích světa.