Braun MBMGK7 designová edice

Kód produktu: #4210201320432

K oslavě stoletého výročí značky Braun jsme vytvořili speciální edice některých z našich nejúspěšnějších produktů, včetně našeho nejvšestrannějšího pánského zastřihovače vousů a vlasů: MGK7. Tento pánský zastřihovač vousů ztělesňuje filosofii značky Braun: dobrý design nade vše. Zastřihovač Braun MGK7 je dokonale všestranný přístroj kombinující všechny funkce pro zastřihování, tvarování a stylovou úpravu vousů ve 13 délkových nastaveních, ale také pro péči o ostatní tělesné oblasti, zastřihování vašich vlasů a hladké oholení s mini planžetovým holicím strojkem. Jednoduchý. Užitečný. Odolně konstruovaný.  * Pro ověření seznamu zemí se záručním nárokem a registraci navštivte adresu Braun.com, nebo oskenujte QR kód uvnitř balení  Podrobný popis


Dostupnost: na dotaz
2 999
bez DPH 2 479

Století kvalitního designu

Už 100 let tvoří kvalitní design základní filozofii každého výrobku Braun. Designová řada MGK7 je čistým odrazem samotné podstaty značky Braun: je jednoduchá, praktická a dlouho vydrží.

Po registraci na braun.cz se na výrobek vztahuje prodloužená záruka.

Kvalitní design je jednoduchý

Kvalitní design je jednoduchý

Výrobky Braun jsou navrhovány tak, aby se snadno používaly. Stačí stisknout tlačítko a technologie AutoSense upraví výkon zastřihovače podle konkrétní hustoty vousů a usnadní tak práci i s tím nejhustějším porostem.

Kvalitní design je praktický

Kvalitní design je praktický

Věříme, že kvalitní design je praktický. Každý nástavec tohoto zastřihovače slouží konkrétnímu speciálnímu účelu, jako je úprava těla nebo tvarování detailů.

Kvalitní design dlouho vydrží

Kvalitní design dlouho vydrží

Každý design podporují prvotřídní materiály a vysoká kvalita zpracování. Designová řada MGK7 má kovové břity profesionální kvality, které si zachovávají ostrost po celou dobu životnosti.

Zastřihování vousů, konturování a tvarování detailů

Zastřihování vousů, konturování a tvarování detailů

S dokonalou přesností si zastřihněte vousy na požadovanou délku. Tvarujte přesné linie na krku a tvářích, detailně upravujte vousy bez námahy.

Úprava těla a zastřihování chloupků

Úprava těla a zastřihování chloupků

Upravitelné dvouúčelové nástavce umožňují nastavit zastřihování chloupků na délku 0,5 až 0,21 mm. Upravujete si všechny části těla, včetně podpaží, hrudníku a třísel.

100% vodotěsný

100% vodotěsný

Designovou řadu MGK7 lze snadno čistit pod vodou. Je stejně účinný na sucho i na mokro.

Li-ion baterie s dlouhou výdrží

Li-ion baterie s dlouhou výdrží

Naše nejpokrokovější Li-ion baterie. Při plném nabití vydrží baterie 100 minut. Při rychlém nabití za pouhých 5 minut vydrží jedno zastřihování.

Porovnávací tabulka

4210201320432.jpg
 • 9v1: planžetový holicí strojek, zastřihovač vousů, nástavec pro péči o tělo, pánský zastřihovač chloupků v uších a v nose
 • Designová edice: omezená série s exkluzivním cestovním pouzdrem ke stoletému výročí značky Braun
 • Břity ostré po celou dobu životnosti: německý design, odolná konstrukce. Zastřihovač vousů je dodáván se zárukou na 5 let*
 • 2 hřebeny s pevnou délkou, 2 vysouvací hřebeny: dosahujte s precizní přesností délky vousů mezi 0,5 a 21 mm
 • Lithium-iontová baterie pro až 100 minut zastřihování. 5 minut rychlého nabíjení pro jedno zastřihování
 • Už žádná prořídlá místa: motorek tohoto zastřihovače vousů s technologií AutoSense se přesně přizpůsobuje hustotě vašich vousů
 • 1× zastřihovač
 • 1× cestovní pouzdro designové edice
 • 1× hřeben 3–10 mm
 • 1× hřeben 11–21 mm
 • 1× hřebeny s pevnou délkou střihu 1 a 2 mm
 • 1× nástavec pro péči o tělo
 • 1× zastřihovač chloupků v uších a nose
 • 1× precizní zastřihovač
 • 1× mini planžetový holicí strojek
 • 1× čisticí kartáček
 • 1× Smart Plug
2Hodnocení 2doporučuje tento produkt
2x 0x 0x 0x 0x

Hodnocení uživatelů (2)

Anton
8. 3. 2021

Univerzálny zastrihávač na všetko. Používam na celé telo. Od zastrihávania chĺpkov v nose až po strihanie vlasov, úpravy brady, holenia hrude, podpazušia, no jednoducho na všetko. Najčastejšie používam v sprche, pretože zvyknem používať vždy všetky nadstavce. Strojček nešticuje a nestráca výkon, aj keď mám určité partie dobre husté. Zastrihnem, oholím, strojček opláchnem, nechám vysušiť a mám hotovo. Je bez starostí. Baterka vydrží dobre dlho, takže ho nemusím po každom použití nabíjať. Kovová strihacia hlava je dobre odolná a nehreje. Som s ním spokojný

Výdrž batérie

Multifunkčnosť

Jednoduchosť

Dobre sa drží

W&D

Rýchle nabíjanie

Odolné hrebene

Bohaté príslušenstvo s puzdrom

5 rokov záruka

Marek
18. 2. 2021

Tak toto je jeden najlepší a najkompletnejšie vybavený multifunkčný zastrihávač. Používam na úplne celé telo a výbava k tomu aj tak zodpovedá. Je plne vodotesný, takže si ho viem zobrať do sprchy na rôzne použitia. Vlasy, komplet úprava brady od zastrihnutia dĺžky až po hladkú úpravu kontúr, hladké oholenie, aj zastrihnutie chĺpkov v nose a ušiach. Je perfektný do ruky, rýchlo sa nabíja baterka vydrží veľa použití. Strihacia hlava je odolná celokovová, počas strihania nehreje. Bohaté príslušenstvo sa hodí úplne na všetko.

Kovová hlava

Výdrž batérie

Bohaté príslušenstvo na celé telo

Rýchle nabíjanie

5 rokov záruka po registrácii

Podobné modely