MELVITA DEODORANT : 24HR EFFECTIVENESS Deodorant

Kód: 1100023332
Outlet 🔥
Značka: MELVITA
190 Kč
Skladem

Organický 24hodinový deodorant bez obsahu hliníku pomáhá účinně bojovat proti zápachu a vlhkosti, aniž by zasahoval do přirozeného pocení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Organický 24hodinový deodorant bez obsahu hliníku pomáhá účinně bojovat proti zápachu a vlhkosti, aniž by zasahoval do přirozeného pocení. Díky synergii tří čistících éterických olejů (máta peprná, santalové dřevo a tymián) a antioxidačního vitamínu E pomáhá tento deodorant snižovat pocení pro dlouhodobý účinek. Jeho jemná receptura má jemnou smíšenou vůni, chránící a pečující o citlivou pokožku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

melvita_logo_creed_horizontal_EN

Melvita je průkopnická značka organické krásy zrozená v Ardèche na jihu Francie. Neustále inovuje a vytváří podmanivé, vysoce výkonné pečující receptury, které splňují všechny vaše potřeby.

Melvita je organická, inovativní a efektivní! Stejně jako včely, i Melvita vybírá čisté, přírodní ingredience a míchá je tak, aby vytvořila skutečné nektary krásy. Nabízí to nejčistší z přírody již více než 30 let. Nyní již není třeba volit mezi účinným a ekologickým produktem. Melvita ve svých produktech nabízí obojí.