Představujeme nové značky

Přichystali jsme pro vás velké novinky! Jsme Bodylovers a záleží nám na vás. Aby byla péče o vás kompletní, rozšířili jsme sortiment přístrojů osobní péče nově i o pečující a dekorativní kosmetiku. 

POZNEJTE NOVÉ ZNAČKY NA BODYLOVERS

 

Antipodes

Ultra čisté, autentické, udržitelné a 100% přírodní

Antipodes je tradiční, čistá, novozélandská značka péče o pleť. Ve společnosti Antipodes se věda spojuje s přírodou tak, aby do rituálů krásy vložila ty nejčistší ingredience světa. Značka Antipiodes je díky spojení vědy a „Green Beauty“ zcela přírodní a řídí se následujícími principy:

100% z přírodních zdrojů

Novozélandské ingredience, bohaté na živiny, se snoubí s vědou a výzkumem.

Ultra čisté

Žádné toxiny, syntetika nebo testování na zvířatech.

Autenticita

Nezávisle certifikováno.

Udržitelnost

Kompletně ekologický postup výroby - od získávání surovin až po balení.

 

PRODUKTY ZNAČKY ANTIPODES NALEZNETE ZDE

 

antipodes

 

Erborian

Když se make-up spojí s péčí o pleť

Když byl v roce 2007 Erborian uveden na trh, cíl byl jednoduchý: vytvořit inovativní a účinné produkty, které obohatí rutinu krásy a zároveň zajistí, že ze své pleti dostanete to nejlepší, a to vše v co nejmenším počtu kroků – od ranního hydratačního krému až po noční čištění a vše mezi tím.

Po letech zůstávají tyto základní hodnoty nezměněny. Erborian nabízí jedinečné a snadno použitelné produkty, které dokonale kombinují péči o pleť a make-up, jako jsou například ikonické BB a CC krémy.

V Erborian ví, že si vaše pokožka zaslouží mnohem víc než zakrývání. Razí přesvědčení, že milovat svou pokožku je jedním z prvních kroků k většímu sebevědomí. Slibujeme, že vám pomůže znovu objevit vaši pokožku a bezpodmínečně ji milovat. Je to vaše pleť, buďte na ni hrdí.

 

PRODUKTY ZNAČKY ERBORIAN NALEZNETE ZDE

 

ERbo(900 × 300 px)

 

KORRES

To nejlepší z Řecka

Filozofie značky Korres se zrodila z principů řecké homeopatie před více než 20 lety. Inspiruje se řeckou tradicí a zakládá si na využití přírodních surovin nejvyšší kvality a klinickým testováním účinnosti produktů. Produkty jsou přátelské nejen k pleti, ale i k životnímu prostředí.

„Abychom vám poskytli účinnou a přirozenou péči o pleť, spojujeme silné aktivní složky se špičkovou technologií. Z osobně získaných zdrojů a zhotovení v Řecku.“

 

PRODUKTY ZNAČKY KORRES NALEZNETE ZDE

 kORRES

 

Melvita

Organická krása

Melvita je průkopnická značka organické krásy zrozená v Ardèche na jihu Francie. Neustále inovuje a vytváří podmanivé, vysoce výkonné pečující receptury, které splňují všechny vaše potřeby.

Melvita je organická, inovativní a efektivní! Stejně jako včely, i Melvita vybírá čisté, přírodní ingredience a míchá je tak, aby vytvořila skutečné nektary krásy. Nabízí to nejčistší z přírody již více než 30 let. Nyní již není třeba volit mezi účinným a ekologickým produktem. Melvita ve svých produktech nabízí obojí.

 

PRODUKTY ZNAČKY MELVITA NALEZNETE ZDE

 MELVITA

 

Grown Alchemist

Díky pochopení buněčné obnovy a metabolismu živin vytváří Grown Alchemist produkty, které představují nový vývoj v péči o pleť. Vědecky inovativní receptury jsou schopny ovlivnit způsob, jakým tělo opravuje a regeneruje pokožku.

Inovace produktů Grown Alchemist je v popředí pokroku dosaženého v oborech, jako je medicína, výživa, farmakologie, dermatologie, genetika a psychologie. Prostřednictvím holistického vědeckého přístupu identifikuje mechanismy, které regulují proces stárnutí těla a pokožky. Jako kosmetická společnost budoucnosti působí v několika odborných disciplínách, aby využili přirozenou schopnost těla zpomalit a v mnoha případech i zvrátit stárnutí těla a zejména pokožky.

 

PRODUKTY ZNAČKY GROWN ALCHEMIST NALEZNETE ZDE

 gROWN