KORRES Black Pine 4D Bioshapelift™ Up-Lift Contouring Serum Jaw-Cheek-Neck Pleťové Sérum 40 ml

Kód: 9221007704
1 550 Kč
Skladem

Pleťové sérum navrženo pro pozvednutí a zpevnění vzhledu kontur PLEŤe, čelisti a krku. Obsahuje technologii 4D Bio-ShapeLift, která je navržena pro zpevnění a podporu pružnosti pleti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pleťové sérum navrženo pro pozvednutí a zpevnění vzhledu kontur PLEŤe, čelisti a krku. Obsahuje technologii 4D Bio-ShapeLift, která je navržena pro zpevnění a podporu pružnosti pleti. Naneste na čistou a suchou pleť.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

KORRES LOGO_OFFICIAL Blue

KORRES je řecká kosmetická značka, která vznikla v roce 1996 v nejstarší aténské homeopatické lékárně. Založili ji řecký lékárník Giorgos Korres, který věří ve vrozenou sílu přírodních složek, a chemická inženýrka Lena Korres, pro kterou je příroda inspirací při vědeckých objevech.
Díky Řecku, přírodě, lékárnickému dědictví, vědě a estetice jako hnací síly značky, KORRES dodává bezpečné, účinné a přírodní produkty a dnes se těší oblibě po celém světě. Jde o čisté receptury na rostlinné bázi, které zachycují krásu Řecka v souladu s přírodou. Za tímto účelem, následujíc své svědomí, KORRES od 90. let hrdě vlastní proces od rostlinného semínka k pleti a zpět prostřednictvím šesti osobitých laboratoří, které odrážejí vizi značky a tzv. Full Circle.