KORRES Almond & Linseed Shampoo Šampon Pro Suché A Poškozené Vlasy 250 ml

Kód: 9221000946
320 Kč
Skladem
Šampon pro suché a poškozené vlasy, který zabraňuje lámání a třepení. Šampon vlasy intenzivně vyživuje, hydratuje a restrukturalizuje vlasové vlákno. Obsahuje extrakt z mandle a lnu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Šampon pro suché a poškozené vlasy, který zabraňuje lámání a třepení. Šampon vlasy intenzivně vyživuje, hydratuje a restrukturalizuje vlasové vlákno. Obsahuje extrakt z mandle a lnu. Aplikujte do vlhkých vlasů, jemně vmasírujte, poté opláchněte vodou a stejný postup ještě jednou zopakujte.
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 27.3.2023
Korres šampon pro suché a poškozené vlasy s mandlí a lnem a Bio extrakty 250 ml- efektivně myje vlasy, po umytí jsou vlasy krásně hebké, voňavé. Používáme společně s kondicionérem a maskou Korres. Vlasy po umytí krásně voní. Doporučuji 10/10.

KORRES LOGO_OFFICIAL Blue

KORRES je řecká kosmetická značka, která vznikla v roce 1996 v nejstarší aténské homeopatické lékárně. Založili ji řecký lékárník Giorgos Korres, který věří ve vrozenou sílu přírodních složek, a chemická inženýrka Lena Korres, pro kterou je příroda inspirací při vědeckých objevech.
Díky Řecku, přírodě, lékárnickému dědictví, vědě a estetice jako hnací síly značky, KORRES dodává bezpečné, účinné a přírodní produkty a dnes se těší oblibě po celém světě. Jde o čisté receptury na rostlinné bázi, které zachycují krásu Řecka v souladu s přírodou. Za tímto účelem, následujíc své svědomí, KORRES od 90. let hrdě vlastní proces od rostlinného semínka k pleti a zpět prostřednictvím šesti osobitých laboratoří, které odrážejí vizi značky a tzv. Full Circle.