GROWN ALCHEMIST Volumising-Conditioner 0.4 Kondicionér 200 ml

Kód: 1100023559
630 Kč
Skladem

Složení, které vytváří objem, posiluje jemné nebo slabé vlasy, dodává lesk a hydratuje. Vlasy vypadají objemnější a plnější.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení, které vytváří objem, posiluje jemné nebo slabé vlasy, dodává lesk a hydratuje. Vlasy vypadají objemnější a plnější.

Aplikujte na mokré umyté vlasy a lehce vmasírujte do vlasů zejména na koncích. Nechte působit 1-2 minuty, důkladně opláchněte. V případě potřeby je opakujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Díky pochopení buněčné obnovy a metabolismu živin vytváří Grown Alchemist produkty, které představují nový vývoj v péči o pleť. Vědecky inovativní receptury jsou schopny ovlivnit způsob, jakým tělo opravuje a regeneruje pokožku. Inovace produktů Grown Alchemist je v popředí pokroku dosaženého v oborech, jako je medicína, výživa, farmakologie, dermatologie, genetika a psychologie. Prostřednictvím holistického vědeckého přístupu identifikuje mechanismy, které regulují proces stárnutí těla a pokožky. Jako kosmetická společnost budoucnosti působíme v několika odborných disciplínách, abychom využili přirozenou schopnost těla zpomalit a v mnoha případech i zvrátit stárnutí těla a zejména pokožky.