GROWN ALCHEMIST Smoothing Body Exfoliant Tělový Peeling 170 ml

Kód: 86GRA0383
720 Kč
Skladem

Tento zklidňující a hydratační tělový peeling obsahuje kaolinový jíl, mátu peprnou a bergamot, které čistí, exfoliují a pročišťují, zatímco směs bioaktivních rostlinných olejů hydratuje a zklidňuje pokožku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento zklidňující a hydratační tělový peeling obsahuje kaolinový jíl, mátu peprnou a bergamot, které čistí, exfoliují a pročišťují, zatímco směs bioaktivních rostlinných olejů hydratuje a zklidňuje pokožku. Tento zklidňující a hydratační tělový peeling obsahuje kaolinový jíl, mátu peprnou a bergamot, které čistí, exfoliují a pročišťují, zatímco směs bioaktivních rostlinných olejů hydratuje a zklidňuje pokožku, včetně mimořádně hydratačního oleje ze semen Inca Inchi a extraktu z koňského kaštanu, který je známý tím, že zklidňuje záněty a může dokonce pomáhat zvyšovat přirozenou produkci kyseliny hyaluronové. Extrakt ze semen guarany je jedním z nejsilnějších zdrojů kofeinu a je oblíbeným amazonským přípravkem zaměřeným na celulitidu a napomáhajícím vypnutí pokožky. Dopřejte své pokožce na nohou, bříšku a dalších částech těla nový start s tímto vyhlazujícím, čisticím, vyživujícím a tonizujícím peelingem obohaceným o vůni vanilky, ylang ylang a jasmínu. SLOŽENÍ S: 100% přírodní, čisté, veganské, bez krutosti a bezlepkové složky. Ekologicky šetrné, recyklovatelné balení. SLOŽENÍ BEZ: Lauryl sulfát, petrochemikálie, umělé vonné látky, uvolňovače nitrosaminů, D.E.A, T.E.A, parabeny, parafíny, syntetická barviva a glykoly.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Díky pochopení buněčné obnovy a metabolismu živin vytváří Grown Alchemist produkty, které představují nový vývoj v péči o pleť. Vědecky inovativní receptury jsou schopny ovlivnit způsob, jakým tělo opravuje a regeneruje pokožku. Inovace produktů Grown Alchemist je v popředí pokroku dosaženého v oborech, jako je medicína, výživa, farmakologie, dermatologie, genetika a psychologie. Prostřednictvím holistického vědeckého přístupu identifikuje mechanismy, které regulují proces stárnutí těla a pokožky. Jako kosmetická společnost budoucnosti působíme v několika odborných disciplínách, abychom využili přirozenou schopnost těla zpomalit a v mnoha případech i zvrátit stárnutí těla a zejména pokožky.