GROWN ALCHEMIST Invisible Natural Protection Spf30 Krém s SPF 30 50 ml

Kód: 86GRA0249
910 Kč –43 %
Grown Alchemist GRA0249 Natural Hydrating Sunscreen SPF30 50mL Krém s SPF (1)
910 Kč –43 % 510 Kč
Skladem
Tento hydratační opalovací krém má nevitelnou a lehkou veganskou strukturu, která skvěle splyne s pletí. Obsahuje inovativní přírodní oxid zinečnatý, která poskytuje ochranu před škodlivými UVA/B paprsky. Produkt je 100 % veganský a přírodní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento hydratační opalovací krém má nevitelnou a lehkou veganskou strukturu, která skvěle splyne s pletí. Obsahuje inovativní přírodní oxid zinečnatý, která poskytuje ochranu před škodlivými UVA/B paprsky. Produkt je 100 % veganský a přírodní. Naneste na pokožku plynulými krouživými pohyby. Aplikujte od středu obličeje, krku a dekoltu. Doporučujeme aplikovat 30 minut před tím, než se vystavíte slučenímu záření. Vhodné pro všechny typy pletí, včetně citlivé.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Díky pochopení buněčné obnovy a metabolismu živin vytváří Grown Alchemist produkty, které představují nový vývoj v péči o pleť. Vědecky inovativní receptury jsou schopny ovlivnit způsob, jakým tělo opravuje a regeneruje pokožku. Inovace produktů Grown Alchemist je v popředí pokroku dosaženého v oborech, jako je medicína, výživa, farmakologie, dermatologie, genetika a psychologie. Prostřednictvím holistického vědeckého přístupu identifikuje mechanismy, které regulují proces stárnutí těla a pokožky. Jako kosmetická společnost budoucnosti působíme v několika odborných disciplínách, abychom využili přirozenou schopnost těla zpomalit a v mnoha případech i zvrátit stárnutí těla a zejména pokožky.