GROWN ALCHEMIST Blemish Treatment Gel Gel Na Nedokonalosti Pleti 15 ml

Kód: 1100023472
890 Kč –30 %
Grown Alchemist GRA0138 Blemish Treatment Gel Salix Alba Boswellia 15mL gel na nedokonalosti pleti (1)
890 Kč –30 % 623 Kč
Skladem

Účinné látky: bílá vrba, kadidlovník Pokročilé složení gelu, které se specificky zaměřuje na skvrny a pupínky na pleti a výrazně odstraňuje nečistoty a uklidňuje podráždění.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Účinné látky: bílá vrba, kadidlovník Pokročilé složení gelu, které se specificky zaměřuje na skvrny a pupínky na pleti a výrazně odstraňuje nečistoty a uklidňuje podráždění.

Aplikujte na čistou pleť přímo na postižené místo vatovými tamponky nebo pomocí čistých prstů dvakrát denně a nechte 1-2 minuty vysušit. Nejlepších výsledků dosáhnete pod hydratačními produkty a make-upem. Pro optimální výsledky doporučujeme použít Blemish Treatment Gel s následujícími výrobky Grown Alchemist, které se týkají 3 primárních cílů: 1. Snížit přebytečný olej na obličeji očištěním pokožky pomocí jemného čisticího prostředku na obličej Gentle Gel Facial Cleanser a naší Deep Cleansing Masque - to eliminuje prostředí, ve kterém prospívají bakterie způsobující akné. 2. Exfoliovat povrch pokožky a uvnitř póru zlepšovat tvar a funkci pórů tváře. 3. Dezinfikujte pokožku pomocí Blemish Treatment Gel, což eliminuje akné bakterie. Optimálním v kombinaci s tonerem Grown Alchemist a hydratačním krémem. Pro všechny typy pokožky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Díky pochopení buněčné obnovy a metabolismu živin vytváří Grown Alchemist produkty, které představují nový vývoj v péči o pleť. Vědecky inovativní receptury jsou schopny ovlivnit způsob, jakým tělo opravuje a regeneruje pokožku. Inovace produktů Grown Alchemist je v popředí pokroku dosaženého v oborech, jako je medicína, výživa, farmakologie, dermatologie, genetika a psychologie. Prostřednictvím holistického vědeckého přístupu identifikuje mechanismy, které regulují proces stárnutí těla a pokožky. Jako kosmetická společnost budoucnosti působíme v několika odborných disciplínách, abychom využili přirozenou schopnost těla zpomalit a v mnoha případech i zvrátit stárnutí těla a zejména pokožky.