GROWN ALCHEMIST Anti-Bacterial Hand Cream: Tea Tree Extract, Cedarwood, Ylang Ylang Krém Na Ruce 65 ml

Kód: 1100023463
510 Kč –30 %
Grown Alchemist GRA0378 Anti Bacterial Hand Cream Tea Tree Extract Cedarwood Ylang Ylang 65ml Vessel with Shadow
510 Kč –30 % 357 Kč
Skladem
Inovativní nemastný krém na ruce, který obsajuje antibakteriální přísady. Vaše ruce budou hluboce hydratované a lehce provoněné.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Inovativní nemastný krém na ruce, který obsajuje antibakteriální přísady. Vaše ruce budou hluboce hydratované a lehce provoněné.

Aplikujte na čistou pokožku a jemně vmasírujte, dokud nebude krém absorbován. Vhodné pro suchou pokožku, kůžičky a nehty.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Díky pochopení buněčné obnovy a metabolismu živin vytváří Grown Alchemist produkty, které představují nový vývoj v péči o pleť. Vědecky inovativní receptury jsou schopny ovlivnit způsob, jakým tělo opravuje a regeneruje pokožku. Inovace produktů Grown Alchemist je v popředí pokroku dosaženého v oborech, jako je medicína, výživa, farmakologie, dermatologie, genetika a psychologie. Prostřednictvím holistického vědeckého přístupu identifikuje mechanismy, které regulují proces stárnutí těla a pokožky. Jako kosmetická společnost budoucnosti působíme v několika odborných disciplínách, abychom využili přirozenou schopnost těla zpomalit a v mnoha případech i zvrátit stárnutí těla a zejména pokožky.