GROWN ALCHEMIST Age-Spot Corrector Péče Na Redukci Pigmentových Skvrn 30 ml

Kód: 1100023553
Outlet 🔥
1 650 Kč
Skladem
Age-spot corrector se primárně zaměřuje na redukci skvrn způsobených věkem, ale je vysoce účinný i pro korekci jiných druhů zabarvení pleti, a to v četně hyperpigmentace či pigmentových skvrn vzniklých vlivem slunečního záření.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Age-Spot Corrector: Rumex Leaf Extract, Fruit Acids, Kakadu Plum

Age-spot corrector se primárně zaměřuje na redukci skvrn způsobených věkem, ale je vysoce účinný i pro korekci jiných druhů zabarvení pleti, a to v četně hyperpigmentace či pigmentových skvrn vzniklých vlivem slunečního záření. Sofistikované přírodní složení tohoto přípravku se zaměřuje primárně na redukci skvrn způsobených věkem, ale je vysoce účinné i pro korekci jiných druhů zabarvení pleti, a to v četně hyperpigmentace či pigmentových skvrn vzniklých vlivem slunečního záření. Přípravek navíc hydratuje pokožku a zanechává ji přirozeně rozjasněnou. Klíčové ingredience: - Výtažek z listů šťovíku obsahuje částice, které působí jako inhibitor pigmentace, což vede k viditelné redukci výskytu skvrn způsobených věkem. - Ovocné kyseliny: glykolová, mléčná, mandlová, jablečná, vinná a citronová obsahují antioxidanty, které viditelně zesvětlují tmavé skvrny a zároveň zlepšují texturu a pružnost pokožky. - Švestka kakadu je bohatá na vitamín C, který prokazatelně sjednocuje tón pleti a zároveň ji rozjasňuje. Tato složka navíc dodává pokožce hydrataci a zanechává ji zdravě zářivou. Age-Spot Corrector aplikujte ráno a večer na očištěnou pokožku před tím, než na ni nanesete hydratační či jiné pleťové přípravky. Naneste malé množství na konečky prstů a jemnými pohyby vmasírujte do pokožky obličeje, krku a dekoltu. Zaměřte se hlavně na místa s nežádoucím zabarvením.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Díky pochopení buněčné obnovy a metabolismu živin vytváří Grown Alchemist produkty, které představují nový vývoj v péči o pleť. Vědecky inovativní receptury jsou schopny ovlivnit způsob, jakým tělo opravuje a regeneruje pokožku. Inovace produktů Grown Alchemist je v popředí pokroku dosaženého v oborech, jako je medicína, výživa, farmakologie, dermatologie, genetika a psychologie. Prostřednictvím holistického vědeckého přístupu identifikuje mechanismy, které regulují proces stárnutí těla a pokožky. Jako kosmetická společnost budoucnosti působíme v několika odborných disciplínách, abychom využili přirozenou schopnost těla zpomalit a v mnoha případech i zvrátit stárnutí těla a zejména pokožky.