ERBORIAN Yuza Sorbet Night Noční Emulze 50 ml

Kód: 1100023450
Akce
Značka: ERBORIAN
1 440 Kč –30 %
8809255780789 ERBORIAN YUZA SORBET NIGHT Noční emulze
1 440 Kč –30 % 1 008 Kč
Skladem

Yuza Sorbet Night pracuje celou noc na tom, aby byla Vaše pleť hydratovaná a zklidněná. Krémová textura je obohacena o výtažky yuzy, známé pro své antioxidační vlastnosti. Aktivně bojuje proti prvním viditelným známkám stárnutí. Pleť je silnější a zářivější. Aplikujte každý večer.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Yuza Sorbet Night pracuje celou noc na tom, aby byla Vaše pleť hydratovaná a zklidněná. Krémová textura je obohacena o výtažky yuzy, známé pro své antioxidační vlastnosti. Aktivně bojuje proti prvním viditelným známkám stárnutí. Pleť je silnější a zářivější.

Aplikace: Aplikujte každý večer. Aplikujte na vyčištěnou pleť každý večer. Vhodné pro všechny typy pletí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Korejské odborné znalosti s péčí o pleť věnované ženské kráse po celém světě. Pečující rutina Erborian je založena na třech krocích: detoxikace, posílení a zakončení, což umožňuje každé ženě najít péči o pleť a make-up přizpůsobenou přesně své pleti.

V Erborian ví, že si Vaše pleť zaslouží mnohem víc než zakrývání. Razí přesvědčení, že milovat svou pleť je jedním ze základních kroků k většímu sebevědomí. Současně slibuje, že Vám pomůže znovu objevit Vaši pleť a bezpodmínečně ji milovat. Je to vaše pleť, buďte na ni hrdí.