ERBORIAN Milk & Peel Balm Čistící A Exfoliační Balzám 30 ml

Kód: 1100023426
340 Kč
Skladem

Denní čistící a exfoliační olej pro bezchybnou pleť v jediném kroku. MILK & PEEL BALM obsahuje úžasné ingredience, o kterých je známo, že viditelně vyhlazují povrchovou strukturu pleti, jemně odstraňují odumřelé buňky a každý den pleť čistí. Balzám je vyrobený z více než 40% přírodních olejů. Promění se v balzám, který roztaje se na pokožce, čímž poskytuje pocit pohodlí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Denní čistící a exfoliační olej pro bezchybnou pleť v jediném kroku. MILK & PEEL BALM, který obsahuje úžasné ingredience, o kterých je známo, že viditelně vyhlazují povrchovou strukturu pleti, jemně odstraňují odumřelé buňky a každý den pleť čistí. Balzám je vyrobený z více než 40% přírodních olejů se promění v balzám, který roztaje se na pokožce, čímž poskytuje pocit pohodlí.

Čistící balzám díky svému obnovovacímu působení pomáhá:

✓ Odličuje make-up a očisťuje pleť od nečistot, které se během dne nahromadí.

✓ Jemně exfoliuje, takže zanechává pleť jemnější.

✓ Minimalizuje vzhled pórů každý den.

✓ Den za dnem se kvalita pleti zlepšuje, pleť je hladší a jasnější.

✓ Přirozená hydratace pleti je zachována. Aktivní ingredience:

✓ Sezamový olej - vyhlazuje povrch pleti, celkově zlepšuje jeji texturu a hydratuje.

✓ Slunečnicový olej - zklidňující účinky, prevence dehydratace

✓ Exfoliační enzym - zjemňuje pleť, zlepšuje texturu pleti.

✓ Extrakt 7 bylin (tygří tráva, křídlatka japonská, šišák bajkalský, list zeleného čaje, lékořice lysá, heřmánek pravý, rozmarýn lékařský)

Pouze pro vnější použití.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Korejské odborné znalosti s péčí o pleť věnované ženské kráse po celém světě. Pečující rutina Erborian je založena na třech krocích: detoxikace, posílení a zakončení, což umožňuje každé ženě najít péči o pleť a make-up přizpůsobenou přesně své pleti.

V Erborian ví, že si Vaše pleť zaslouží mnohem víc než zakrývání. Razí přesvědčení, že milovat svou pleť je jedním ze základních kroků k většímu sebevědomí. Současně slibuje, že Vám pomůže znovu objevit Vaši pleť a bezpodmínečně ji milovat. Je to vaše pleť, buďte na ni hrdí.