BRAUN XT10, náhradní břit + 20% sleva s použitím kódu PRSL20

Kód: 1100007474
Cashback -20% s kódem PRSL20
Značka: Braun
449 Kč
Skladem

Tato náhradní holicí hlavice je kompatibilní se všemi hybridními zastřihovači vousů a elektrickými holicími strojky Braun Series X. Vyznačuje se 4 holicími prvky v 1 hlavici - 2 bočními zastřihovači a 2 centrálními holicími zónami. Specializovaná technologie 4D-Blade zajišťuje snadné a pohodlné oholení, které je šetrné k pokožce. Hlavice je plně vodotěsná a je vyrobená ze 100% nerezové oceli. Je navržena tak, aby vydržela dlouho ostrá – holí až 6 měsíců*. *Při 2 kompletních oholeních týdně, skutečné výsledky se mohou lišit. 

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

S technologií 4D-Blade

Inovativní hlava s technologií 4D-Blade má 2 centrální holicí zóny a 2 postranní zastřihovače. Díky technologii krytých břitů, která chrání pokožku před kontaktem s ostřím, oholí dostatečně hladce, aby to skvěle vypadalo a zároveň bylo šetrné k pokožce. 
 
Hlava s technologií 4D-Blade je navržena tak, aby vydržela ostrá až 6 měsíců*.  Výkyvná hlavice Flex se přizpůsobuje konturám obličeje, a pohybuje se proto snadno a rychle. Strojek je 100% vodotěsný, lze ho používat nad umyvadlem i ve sprše, snadno se čistí a je určen k hygienickému domácímu použití. 

Jeden nástroj, jakýkoliv styl
 
Vyměňujte hlavu každých 6 měsíců* a prodlužte tak životnost svého strojku Braun Series X. 
 
Inovativní holicí hlava s technologií 4D-Blade je šetrná k pokožce, snadno se používá a jakákoliv úprava vousů je s ní hračka.

Vydrží ostrá až 6 měsíců* 
 

Náhradní hlava pro Braun Series X je navržena tak, aby vydržela déle.

Robustní a spolehlivá  


Hlava Braun Series X se od strojku neoddělí ani během cestování, při pohybu nebo tlakem – strojek je tak vždy připraven k použití.

4 holicí zóny se 450 pohyby za sekundu  

Dva postranní zastřihovače a dvě centrální holicí zóny vykonají 450 pohybů za sekundu, takže holí rychle a efektivně.

Výkonná hlavice Flex 

Hlava s technologií 4D-Blade má výkyvnou hlavici Flex, takže se přizpůsobuje konturám obličeje – ještě více tak usnadňuje holení problematických partií.

 

BRAUN XT10, náhradní břit

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 28.5.2023
+ Rychlost
+ Ceny
+ Zakznicky servis

braunlogo

Ve 20. letech 20. století začal Braun jako malý strojírenský obchod a v 60. letech se stal mezinárodně uznávanou značkou pro malé elektrické spotřebiče – vývoj vedený technickými inovacemi, dlouhodobou kvalitou a vynikajícím designem. Po devadesáti letech se výrobky Braun vyvíjely jak z hlediska vzhledu, tak z hlediska technologie. Jedna věc, která se nezměnila, je, že značka je stále synonymem vysoké kvality a ergonomického designu. A základní hodnoty značky, jako je funkčnost, kvalita a estetika, jsou i dnes stejně aktuální, jako když se Braun design v 50. letech zrodil.

 V našem portfoliu naleznete především pánské holicí strojky a zastřihovače, dámské d/epilátory a IPL epilátory.