BRAUN Silk-expert Pro PL5243 IPL

Kód: 1100022593
Akce Záruka vrácení peněz Cashback Cenová bomba 💥
Značka: Braun
9 699 Kč
Skladem

Silk·expert Pro 5 je nejlepší IPL značky Braun. Tento přístroj neodstraňuje chloupky laserem, ale místo toho používá pokročilou technologii IPL, která zajišťuje i při domácím použití hladkou pokožku až na 6 měsíců, s viditelným omezením růstu chloupků za pouhé 4 týdny (Růst chloupků je redukován o 74 % po 12 týdnech ošetření – hodnota kombinovaná pro ošetření bikini oblasti a nohou. V jednotlivých případech se výsledky mohou lišit.). Senzor Skin Pro 2.0 (SensoAdapt™) automaticky optimalizuje intenzitu záblesků podle odstínu pokožky a zajišťuje tak rovnováhu mezi rychlostí odstraňování chloupků a šetrnou ochranou pokožky. Dva režimy pro citlivou pleť zajišťují vaší pokožce pohodlí. Díky až 125 zábleskům za minutu přístroj při klouzavém pohybu po pokožce zanechává méně neošetřených míst. 

 

  

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Skin Pro 2.0² (SensoAdapt™)

Odstín pokožky se v různých částech těla liší. Snímač Skin Pro 2.0² (SensoAdapt™, s UV filtrem) proto nepřetržitě snímá pokožku a automaticky přizpůsobuje sílu každého záblesku různým oblastem těla.

²Technologie sdílená se společností Cyden 

 

Světová jednička mezi značkami dámských elektrických přístrojů na odstraňování chloupků.

Viditelné výsledky po dobu až 6 měsíců¹

Nejlepší výkon ve své třídě pro viditelné snížení počtu chloupků za pouhé 4 týdny, které vydrží až 6 měsíců¹. Prvních výsledků a dlouhodobě hladké pokožky docílíte, pokud budete přístroj používat jednou týdně po dobu jednoho měsíce.

Silný a jemný

Snímač Skin Pro 2.0 (SensoAdapt™) nepřetržitě snímá odstín pokožky 80× za sekundu a automaticky upravuje intenzitu světla, aby zajistil dokonalou rovnováhu mezi rychlostí výsledků a šetrností k pokožce.

Přesný a důkladný od hlavy až k patě

Tento IPL má dva přesné nástavce na menší citlivé partie, jako je obličej a linie bikin, standardní nástavec ideální na podpaží a široký nástavec na větší oblasti těla, jako je hrudník nebo horní část nohou.

Hladká pokožka i v citlivých partiích

Pouhým stisknutím tlačítka přizpůsobují 2 jemné režimy intenzitu světla tak, aby byla pokožka dlouhodobě hladká i v citlivých a choulostivých partiích. Ideální také pro začínající uživatele.

Méně vynechaných míst

Silk-expert Pro 5 je nejrychlejší IPL na trhu³ – se záblesky každých 0,5 sekundy. Díky nepřetržitým a rychlým zábleskům umožňuje snadno klouzat po pokožce a zanechává méně neošetřených míst.

³Technologie sdílená s firmou Cyden

10 úrovní intenzity

Díky 10 úrovním intenzity přístroj Silk-expert Pro 5 přesně detekuje i ty nejmenší rozdíly v odstínu pokožky po celém těle. I v domácích podmínkách tak můžete dosáhnout dokonale vyváženého výkonu a dlouhotrvajících výsledků.

Vyroben, aby vydržel

Silk-expert Pro 5 je navržen se 400 000 záblesky, které se rovnají 22 letům ošetření celého těla4. Má výkon až 6 J/cm² – to je nejrychlejší způsob, jak dosáhnout dlouhodobě hladké pokožky.

4Nejedná se o záruku na životnost přístroje

Zjistěte, zda je pro vás přístroj IPL vhodný

Braun IPL je vhodný pro širokou škálu odstínů pokožky od světlé až po středně tmavou a barvu chloupků přirozeně světlou až tmavě hnědou nebo černou. Přístroj IPL je nejméně vhodný pro odstraňování velmi světlých, zrzavých, šedých či bílých chloupků, které obsahují méně melaninu pohlcujícího světlo.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

braunlogo

Ve 20. letech 20. století začal Braun jako malý strojírenský obchod a v 60. letech se stal mezinárodně uznávanou značkou pro malé elektrické spotřebiče – vývoj vedený technickými inovacemi, dlouhodobou kvalitou a vynikajícím designem. Po devadesáti letech se výrobky Braun vyvíjely jak z hlediska vzhledu, tak z hlediska technologie. Jedna věc, která se nezměnila, je, že značka je stále synonymem vysoké kvality a ergonomického designu. A základní hodnoty značky, jako je funkčnost, kvalita a estetika, jsou i dnes stejně aktuální, jako když se Braun design v 50. letech zrodil.

 V našem portfoliu naleznete především pánské holicí strojky a zastřihovače, dámské d/epilátory a IPL epilátory.