BRAUN Silk-expert Pro PL3020 IPL

Kód: 1100022584
Akce Záruka vrácení peněz Cenová bomba 💥
Značka: Braun
5 499 Kč –9 %
526 braun silk expert pro pl3020 ipl
5 499 Kč –9 % 4 999 Kč
Skladem

Silk·expert Pro 3 neodstraňuje chloupky laserem, ale místo toho používá pokročilou technologii IPL od firmy Braun. Zajišťuje i při domácím použití hladkou pokožku až na 3 měsíce, s viditelným omezením růstu chloupků za pouhé 3 měsíce (je-li přístroj používán podle doporučeného režimu; v jednotlivých případech se výsledky mohou lišit). Senzor Skin Pro (SensoAdapt™) automaticky optimalizuje intenzitu záblesků podle odstínu pokožky a zajišťuje tak rovnováhu mezi rychlostí odstraňování chloupků a šetrnou ochranou pokožky. Režim pro citlivou pleť zajišťuje vaší pokožce pohodlí a díky až 100 zábleskům za minutu přístroj při klouzavém pohybu po pokožce zanechává méně neošetřených míst. 

 

  

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Dlouhodobě hladká pokožka díky technologii Skin Pro² (SensoAdapt™)

Odstín pokožky se v různých částech těla liší. Snímač Skin Pro (SensoAdapt™, s UV filtrem) proto nepřetržitě snímá pokožku a automaticky přizpůsobuje sílu každého záblesku různým oblastem těla.

²Technologie sdílená se společností Cyden 

 

Světová jednička mezi značkami dámských elektrických přístrojů na odstraňování chloupků.

Silný a jemný


Snímač Skin Pro (SensoAdapt™) nepřetržitě snímá odstín pokožky 80× za sekundu a automaticky upravuje intenzitu světla, aby zajistil dokonalou rovnováhu mezi rychlostí výsledků a šetrností k pokožce.

Vaše pokožka je v dobrých rukou

Díky technologii Skin Pro (SensoAdapt™) a vestavěnému UV filtru si můžete doma užívat pohodlné a prakticky bezbolestné ošetření IPL.

Dlouhodobě hladká pokožka od hlavy až k patě

Silk-expert Pro 3 je přesný a důkladný ve všech částech těla a dodává se s přesným nástavcem, který umožňuje ošetřovat malé a obtížně přístupné oblasti, a se širokým nástavcem na horní část nohou, hrudník a záda.

Hladká pokožka i v citlivých partiích

Pouhým stisknutím tlačítka přizpůsobí jemný režim intenzitu světla tak, aby byla pokožka dlouhodobě hladká i v citlivých a choulostivých partiích. Ideální také pro začínající uživatele.

Méně vynechaných míst


Silk-expert Pro 3 je jedním z nejrychlejších IPL na trhu³ – se záblesky každých 0,6 sekundy. Díky nepřetržitým a rychlým zábleskům umožňuje snadno klouzat po pokožce a zanechává méně neošetřených míst.

³Technologie sdílená s firmou Cyden

3 úrovně intenzity


Díky 3 úrovním je intenzita záblesku správná pro váš odstín pokožky.

Vyroben, aby vydržel


Silk-expert Pro 3 je navržen se 300 000 záblesky, které se rovnají 16 letům ošetření celého těla4. To vše bez nutnosti výměny lampy.

4Nejedná se o záruku na životnost přístroje

Zjistěte, zda je pro vás přístroj IPL vhodný

Braun IPL je vhodný pro širokou škálu odstínů pokožky od světlé až po středně tmavou a barvu chloupků přirozeně světlou až tmavě hnědou nebo černou. Přístroj IPL je nejméně vhodný pro odstraňování velmi světlých, zrzavých, šedých či bílých chloupků, které obsahují méně melaninu pohlcujícího světlo.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

braunlogo

Ve 20. letech 20. století začal Braun jako malý strojírenský obchod a v 60. letech se stal mezinárodně uznávanou značkou pro malé elektrické spotřebiče – vývoj vedený technickými inovacemi, dlouhodobou kvalitou a vynikajícím designem. Po devadesáti letech se výrobky Braun vyvíjely jak z hlediska vzhledu, tak z hlediska technologie. Jedna věc, která se nezměnila, je, že značka je stále synonymem vysoké kvality a ergonomického designu. A základní hodnoty značky, jako je funkčnost, kvalita a estetika, jsou i dnes stejně aktuální, jako když se Braun design v 50. letech zrodil.

 V našem portfoliu naleznete především pánské holicí strojky a zastřihovače, dámské d/epilátory a IPL epilátory.