BRAUN Silk-épil 9 9-030

Kód: 1100028967
Záruka vrácení peněz
Značka: Braun
3 799 Kč
Skladem

Braun Silk·épil 9 zajistí až jeden měsíc hladké pokožky, kdykoli a pohodlně. Tento Wet & Dry epilátor vybavený širokou výkyvnou hlavou se bez námahy přizpůsobuje konturám vašeho těla. Tento bezdrátový epilátor Braun je vybaven 40 pinzetami MicroGrip, které zachytí chloupky o délce pouhých 0,5 mm, což zajišťuje dlouhotrvající hladkou pokožku. Vychutnejte si hladkou pokožku jako ze salónu s dokonalou manipulací díky pohodlné přesné rukojeti. Rozlučte se s nepříjemným čekáním, až chloupky dorostou do délky, kterou vyžadují jiné metody jejich odstraňování, například voskem.

 

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Braun Silk·épil 9 zajistí až jeden měsíc hladké pokožky, kdykoli a pohodlně. Tento Wet & Dry epilátor vybavený širokou výkyvnou hlavou se bez námahy přizpůsobuje konturám vašeho těla. Tento bezdrátový epilátor Braun je vybaven 40 pinzetami MicroGrip, které zachytí chloupky o délce pouhých 0,5 mm, což zajišťuje dlouhotrvající hladkou pokožku. Vychutnejte si hladkou pokožku jako ze salónu s dokonalou manipulací díky pohodlné přesné rukojeti. Rozlučte se s nepříjemným čekáním, až chloupky dorostou do délky, kterou vyžadují jiné metody jejich odstraňování, například voskem. Tento epilátor je navržen pro pohodlné používání bez nutnosti dodatečného odstraňování vynechaných chloupků nebo návštěvy salónu. Tip: pro omezení pocitu bolesti provádějte epilaci ve vaně nebo ve sprše pod teplou vodou. Navržené tak, aby vydržely mnoho let: naše epilátory se vyrábějí v Německu.     

 Vlastnosti:

- Až jeden měsíc hladké pokožky kdykoli, z pohodlí domova       

- Rychlý a účinný: široká výkyvná hlava se bez námahy přizpůsobuje konturám vašeho těla pro efektivní epilaci. Epilátor odstraňuje i krátké chloupky (0,5 mm), které vosk nezachytí              

- Dokonalá manipulace: díky přesné rukojeti se epilátor dobře používá i ve vodě             

- Méně bolesti a více pohodlí: mokré a suché použití. Epilujte se šetrně ve sprše nebo ve vaně     

- Pohodlná epilace: epilátor je vybaven masážním válečkem, který pomáhá snižovat pocit bolesti

- Epilace přesně tehdy, kdy se vám to hodí: Epilátory Braun neobsahují žádné chemické látky a odstraňují i chloupky, které vosk nezachytí, takže nemusíte čekat, až dorostou             

- Více než epilátor: součástí je dámská holicí hlava a zastřihovací nástavec pro citlivé oblasti

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

braunlogo

Ve 20. letech 20. století začal Braun jako malý strojírenský obchod a v 60. letech se stal mezinárodně uznávanou značkou pro malé elektrické spotřebiče – vývoj vedený technickými inovacemi, dlouhodobou kvalitou a vynikajícím designem. Po devadesáti letech se výrobky Braun vyvíjely jak z hlediska vzhledu, tak z hlediska technologie. Jedna věc, která se nezměnila, je, že značka je stále synonymem vysoké kvality a ergonomického designu. A základní hodnoty značky, jako je funkčnost, kvalita a estetika, jsou i dnes stejně aktuální, jako když se Braun design v 50. letech zrodil.

 V našem portfoliu naleznete především pánské holicí strojky a zastřihovače, dámské d/epilátory a IPL epilátory.