Braun Silk-épil 5 5-500 SensoSmart

Kód: 1100004520
Akce Záruka vrácení peněz Cashback Cenová bomba 💥
Značka: Braun
1 301 Kč –23 %
424 braun silk epil 5 5 500 sensosmart
1 301 Kč –23 % 999 Kč
Skladem

První inteligentní epilátor na světě. Navádění pro dosažení menšího tlaku, aby bylo odstraněno ještě více chloupků.

 

  

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

První inteligentní epilátor na světě.

Nová základní sada Silk-épil 5 od společnosti Braun přichází s novou technologií SensoSmart™ a je ideální pro začátečníky. Inovativní inteligentní snímač vás navádí při epilaci, aby byl zajištěn správný tlak na pokožku a zabránilo se zbytečnému tlaku a pnutí. Červené světlo signalizuje, že tlačíte příliš silně, a vyzývá vás, abyste přizpůsobili své zacházení s výrobkem a dosáhli nejvyšší hladkosti. Nová technologie SensoSmart™ – staňte se svým vlastním odborníkem a odstraňte ještě více chloupků jedním pohybem.

2 rychlostní režimy

Epilátor disponuje 2 rychlostními režimy. 1 režim zajistí jemnou epilaci a 2 režim zajistí efektivní epilaci.

Wet & Dry

100% vodotěsný. Můžete epilovat ve vaně nebo ve sprše pro větší pohodlí. Při pravidelném používání ve vodě se epilace stává prakticky bezbolestnou.

Technologie SensoSmart™

Technologie SensoSmart™ vás navádí pomocí červeného světla, aby byl použit správný tlak. Použití optimálního tlaku umožňuje lepší účinnost. Pinzety MicroGrip odstraňují chloupky od kořínku, které jsou velké jen jako zrnko písku (0,5 mm).

Balení:
Epilátor Braun Silk-épil 5 SensoSmart
Masážní nástavec
Nástavec pro kontakt s pokožkou
Síťový adaptér
Čisticí štěteček
Uživatelský návod

Braun Silk-épil 5 5-500 SensoSmart

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

braunlogo

Ve 20. letech 20. století začal Braun jako malý strojírenský obchod a v 60. letech se stal mezinárodně uznávanou značkou pro malé elektrické spotřebiče – vývoj vedený technickými inovacemi, dlouhodobou kvalitou a vynikajícím designem. Po devadesáti letech se výrobky Braun vyvíjely jak z hlediska vzhledu, tak z hlediska technologie. Jedna věc, která se nezměnila, je, že značka je stále synonymem vysoké kvality a ergonomického designu. A základní hodnoty značky, jako je funkčnost, kvalita a estetika, jsou i dnes stejně aktuální, jako když se Braun design v 50. letech zrodil.

 V našem portfoliu naleznete především pánské holicí strojky a zastřihovače, dámské d/epilátory a IPL epilátory.