Braun Silk-épil 3 3-420

Kód: 1100004518
1 119 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Epilátor Braun Silk-épil 3 jemně odstraňuje chloupky i s kořínky pro dlouhotrvající výsledky. Odstraňuje i krátké chloupky, které vosk nezachytí, a zajišťuje tak až 4 týdny hladkého oholení. Začátečníci ocení masážní válečky, které pokožku stimulují a díky kterým je epilace šetrná. Tento epilátor je vybaven světlem Smartlight, které odhalí i ty nejjemnější chloupky a zaručí dokonalou epilaci. Se 2 kusy příslušenství, včetně zastřihovače pro oblast bikin, který udržuje linii bikin. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Systém 20 pinzet
Jemně odstraňuje chloupky i s kořínkem pro dlouhotrvající hladkost.

Chytré světlo  Smartlight
Odhaluje nejjemnější chloupky pro jejich důkladné odstranění.

Masážní válečky
Jemná stimulace pokožky pro snížení nepříjemných pocitů během epilace.

Buďte připraveni na léto, bez použití vosku

Sada epilátoru Silk-épil 3 obsahuje zastřihovač pro tělo a obličej pro přesné odstranění chloupků bez nutnosti použití vosku. 3 nástavce umožňují perfektní úpravu a jsou vhodné pro péči o citlivé partie, jako jsou místa v oblasti bikin nebo obličej. Zakulacený nástavec na tvarování chrání pokožku před pupínky a podrážděním.

Jak na to? 
Nejlepší doba pro epilování je večer po peelingu v teplé sprše, aby se zredukovaly zarostlé chloupky.

Přidržte epilátor k nohám pod úhlem 90 stupňů a jemně s ním klouzejte směrem vzhůru proti směru růstu chloupků. Není třeba na epilátor příliš tlačit, pouze se jím lehce dotýkejte pokožky. Masážní válečky výrobku Braun Silk-épil 3 pomáhají minimalizovat nepříjemné pocity a při pravidelném použití se epilace stává prakticky bezbolestnou.
 
Pro dosažení nejlepších výsledků použijte tělové mléko a zajistěte si tak perfektně hladkou pokožku.

Balení:
masážní válečky epilátoru
zastřihovače bikiny zóny

Braun Silk-épil 3 3-420

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

braunlogo

Ve 20. letech 20. století začal Braun jako malý strojírenský obchod a v 60. letech se stal mezinárodně uznávanou značkou pro malé elektrické spotřebiče – vývoj vedený technickými inovacemi, dlouhodobou kvalitou a vynikajícím designem. Po devadesáti letech se výrobky Braun vyvíjely jak z hlediska vzhledu, tak z hlediska technologie. Jedna věc, která se nezměnila, je, že značka je stále synonymem vysoké kvality a ergonomického designu. A základní hodnoty značky, jako je funkčnost, kvalita a estetika, jsou i dnes stejně aktuální, jako když se Braun design v 50. letech zrodil.

 V našem portfoliu naleznete především pánské holicí strojky a zastřihovače, dámské d/epilátory a IPL epilátory.