BRAUN Silk-épil 3-031

Kód: 1100028972
Cashback
Značka: Braun
1 399 Kč
Skladem

Představujeme epilátor Braun Silk·épil 3 – vaše jednoduché řešení pro dosažení až jednoho měsíce hladké pokožky. Proč se trápit s depilací voskem, když si můžete užívat pohodlí epilace? Rozlučte se s lepivými voskovými pásky. Vyzkoušejte pohodlí používání s kabelem pro konzistentní hladkou pokožku jako ze salónu přímo z pohodlí domova. Nemusíte si dělat starosti s výdrží baterie ani s přerušováním provozu. Přejděte z vosku na epilaci pomocí přístroje Braun Silk·épil 3.

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Představujeme epilátor Braun Silk·épil 3 – vaše jednoduché řešení pro dosažení až jednoho měsíce hladké pokožky. Proč se trápit s depilací voskem, když si můžete užívat pohodlí epilace? Rozlučte se s lepivými voskovými pásky. Vyzkoušejte pohodlí používání s kabelem pro konzistentní hladkou pokožku jako ze salónu přímo z pohodlí domova. Nemusíte si dělat starosti s výdrží baterie ani s přerušováním provozu. Přejděte z vosku na epilaci pomocí přístroje Braun Silk·épil 3. Dopřejte si jednoduchost a účinnost tohoto přístroje a zapomeňte na potíže a nepořádek spojené s voskem. Objevte radost z dlouhotrvající hladkosti se spolehlivou technologií Braun. Navrženy tak, aby vydržely mnoho let: naše epilátory se vyrábějí v Německu.

 Vlastnosti:

- Dlouhotrvající hladká pokožka snadno: odstraňuje i krátké chloupky od kořínků             

- Pohodlná epilace: nástavec s masážním válečkem pomáhá snížit pocit bolesti 

- Inteligentní osvětlení Smart Light: odhalí i ty nejjemnější chloupky, takže vám žádný neunikne            

- Nepřerušované napájení: užívejte si pohodlné používání s kabelem v bezpečí domova

- Epilace, holení a zastřihování: obsahuje dámskou holicí hlavu a zastřihovací nástavec pro citlivé oblasti

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

braunlogo

Ve 20. letech 20. století začal Braun jako malý strojírenský obchod a v 60. letech se stal mezinárodně uznávanou značkou pro malé elektrické spotřebiče – vývoj vedený technickými inovacemi, dlouhodobou kvalitou a vynikajícím designem. Po devadesáti letech se výrobky Braun vyvíjely jak z hlediska vzhledu, tak z hlediska technologie. Jedna věc, která se nezměnila, je, že značka je stále synonymem vysoké kvality a ergonomického designu. A základní hodnoty značky, jako je funkčnost, kvalita a estetika, jsou i dnes stejně aktuální, jako když se Braun design v 50. letech zrodil.

 V našem portfoliu naleznete především pánské holicí strojky a zastřihovače, dámské d/epilátory a IPL epilátory.