Braun Silk-épil 1 1-170

Kód: 1100004506
699 Kč
Skladem

Epilátor Braun Silk-épil 1-1170 představuje jednoduchou epilaci, pro zajištění hladké pokožky na dlouhé 4 týdny. Jemné zakončení strojku je určeno k nadzvedávání ležících chloupků, aby je nasměrovaly k 20 pinzetám, které se postarají o důkladné odstranění. Výsledkem je hladká pokožka s maximální epilací, která je přesto jemná a šetrná k vaší pokožce.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Epilátor Braun Silk épil 1-1170 představuje jednoduchou epilaci, pro zajištění hladké pokožky na dlouhé 4 týdny. Jemné zakončení strojku je určeno k nadzvedávání ležících chloupků, aby je nasměrovaly k 20 pinzetám, které se postarají o důkladné odstranění. Výsledkem je hladká pokožka s maximální epilací, která je přesto jemná a šetrná k vaší pokožce.

1 rychlostní režim
Epilátor disponuje 1 rychlostním režimem, který zajistí pohodlnou a snadnou epilaci.

20 pinzet
Efektivně odstraňují chloupky i s kořínky pro dlouhotrvající hladkou pokožku.

SoftLift Tips®
Výběžky na epilační hlavici SoftLift Tips® efektivně nadzvedávají přilehlé chloupky a navádí je přímo k pinzetám pro efektivnější epilaci.

Síťový provoz
Epilátory řady Silk•épil 1 jsou napájeny síťovým kabelem pro non-stop provoz.

Balení:
Epilátor Braun Silk-épil 1
Síťový adaptér
Čisticí štěteček
Uživatelský návod

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

braunlogo

Ve 20. letech 20. století začal Braun jako malý strojírenský obchod a v 60. letech se stal mezinárodně uznávanou značkou pro malé elektrické spotřebiče – vývoj vedený technickými inovacemi, dlouhodobou kvalitou a vynikajícím designem. Po devadesáti letech se výrobky Braun vyvíjely jak z hlediska vzhledu, tak z hlediska technologie. Jedna věc, která se nezměnila, je, že značka je stále synonymem vysoké kvality a ergonomického designu. A základní hodnoty značky, jako je funkčnost, kvalita a estetika, jsou i dnes stejně aktuální, jako když se Braun design v 50. letech zrodil.

 V našem portfoliu naleznete především pánské holicí strojky a zastřihovače, dámské d/epilátory a IPL epilátory.