BRAUN Series 9 PRO+ 9515s Grey

Kód: 1100024117
Záruka vrácení peněz
Značka: Braun
9 795 Kč
Skladem

Elektrický holicí strojek Braun Series 9 PRO+ nabízí dokonalé oholení. Na pokožce zanechává mimořádně příjemný pocit. Díky 5 holicím prvkům ProShave včetně břitu ProLift Blade nabízí strojek Series 9 PRO+ s každým tahem účinné a šetrné oholení, ať máte 1-, 3- nebo 7denní vousy. Dosáhněte dokonalé přesnosti se zastřihovačem Precision ProTrimmer z chirurgické nerezové oceli, který precizně zastřihne i ty nejdelší vousy, kotlety a knír. 100% vyroben v Německu a navržen pro každodenní používání po řadu let s výkonnou Li-ion baterií na 60 minut provozu. Použití na mokro i na sucho. S nabíjecím stojanem.

 

  

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

To nejlepší od Brauna, lepší než kdy předtím: Strojky Series 9 PRO+ přicházejí s novou definicí elektrického holení – zajišťují naprosto dokonalé oholení, příjemný pocit na pokožce a mimořádnou přesnost.  

Nezáleží na tom, zda máte 1-, 3-, nebo 7denní vousy: 5 dokonale synchronizovaných holicích prvků zajišťuje s každým tahem výjimečnou účinnost a příjemný pocit na pokožce i u těch nejdelších a nejméně poslušných vousů.

Dokonalá přesnost i u neposlušných vousů: vestavěný přesný zastřihovač ProTrimmer z chirurgické oceli zajišťuje maximální účinnost zastřihování i u kníru, kotlet a vousů pod nosem.  

Navržený tak, aby vydržel mnoho let: 100% vyrobený v Německu. 100% vodotěsný. S výkonnou Li-Ion baterií na 60 minut provozu. Použití na mokro i na sucho.         

Pro maximální účinnost a příjemný pocit na pokožce: strojek Series 9 PRO+ s 10 000 sonickými vibracemi a technologií AutoSense oholí každým tahem více vousů.

Záruka až 5 let (platí podmínky uvedené na webových stránkách společnosti braun)

Obsah balení:

1× elektrický holicí strojek

1× nabíjecí stojan

1× cestovní pouzdro

1× napájecí kabel

1× čisticí kartáček           

   

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

braunlogo

Ve 20. letech 20. století začal Braun jako malý strojírenský obchod a v 60. letech se stal mezinárodně uznávanou značkou pro malé elektrické spotřebiče – vývoj vedený technickými inovacemi, dlouhodobou kvalitou a vynikajícím designem. Po devadesáti letech se výrobky Braun vyvíjely jak z hlediska vzhledu, tak z hlediska technologie. Jedna věc, která se nezměnila, je, že značka je stále synonymem vysoké kvality a ergonomického designu. A základní hodnoty značky, jako je funkčnost, kvalita a estetika, jsou i dnes stejně aktuální, jako když se Braun design v 50. letech zrodil.

 V našem portfoliu naleznete především pánské holicí strojky a zastřihovače, dámské d/epilátory a IPL epilátory.