BRAUN Series 8 8467cc, silver + Soutěž o iPhone

Kód: 10AS480319
Záruka vrácení peněz Soutěž o iPhone 📱
Značka: Braun
7 089 Kč
Skladem

Vyzkoušejte novou úroveň holení s pánským elektrickým holicím strojkem řady Braun Series 8, který je výkonný při každém tahu a šetrný k pokožce. Je vybaven jedinečnou sonickou technologií od firmy Braun, která využívá 10 000 mikrovibrací k odstranění více vousů, zatímco strojek hladce klouže po pokožce. Tento elektrický holicí strojek je vybaven 40° výkyvnou hlavou, která se přizpůsobuje konturám tváře - a zaručuje hladké oholení i v těžko přístupných místech. Čisticí a nabíjecí stanice 5v1 SmartCare zajistí, aby byl holicí strojek každý den jako nový. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Vítejte na nové úrovni holení 

Se strojkem Braun Series 8 nemusíte volit mezi hladkým oholením a komfortem pokožky.
 
Inovativní sonická technologie využívá 10 000 mikrovibrací, díky nimž strojek zachytí více vousů a zároveň hladce klouže po pokožce.

Braun Series 8 byl navržený tak, aby zajistil to nejhladší oholení bez snížení komfortu pro pokožku a stal se tak vaší vstupenkou do nové úrovně holení. 

 

Co se Series 8 získáte

  • Důkladné, ale šetrné oholení
  • Intuitivní používání – do každičkého detailu
  • Vyroben v Německu, vyvinut tak, aby vydržel až 7 let

Hladká pokožka všude
 

Kompaktní hlava výkyvná do úhlu 40° se zcela přizpůsobí konturám obličeje a zajistí tak šetrné a hladké oholení – a to i na hůře přístupných místech.

Důkladné, ale šetrné oholení – dokonce i u hustých vousů 

Unikátní sonická technologie Braun používá 10 000 sonických vibrací, díky nimž strojek zachytí více vousů. Technologie AutoSense zajistí důkladné oholení dokonce i těch nejhustějších vousů.

Přesné holení a zastřihování 
 

K zastřižení dlouhých vousů použijte přesný zastřihovač. Přepínač na precizní oholení uzamyká hlavu holicího strojku a umožní tak snadné zachycení nepoddajných vousů – tím nabízí nebývalou přesnost a kontrolu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přístroje pro osobní péči
Elektrické holicí strojky: ano
Vlastnosti produktů: ano

BRAUN Series 8 8467cc, silver

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

braunlogo

Ve 20. letech 20. století začal Braun jako malý strojírenský obchod a v 60. letech se stal mezinárodně uznávanou značkou pro malé elektrické spotřebiče – vývoj vedený technickými inovacemi, dlouhodobou kvalitou a vynikajícím designem. Po devadesáti letech se výrobky Braun vyvíjely jak z hlediska vzhledu, tak z hlediska technologie. Jedna věc, která se nezměnila, je, že značka je stále synonymem vysoké kvality a ergonomického designu. A základní hodnoty značky, jako je funkčnost, kvalita a estetika, jsou i dnes stejně aktuální, jako když se Braun design v 50. letech zrodil.

 V našem portfoliu naleznete především pánské holicí strojky a zastřihovače, dámské d/epilátory a IPL epilátory.