Braun Satin Hair 7 AS720

Kód: 1100023849
Cashback
Značka: Braun
1 171 Kč
Skladem

Různé účesy pro zdravé a lesklé vlasy: Teplovzdušný ondulační kartáč Satin Hair 7.

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nový teplovzdušný ondulační kartáč Braun Satin Hair 7 upraví vaše vlasy šetrně a efektivně, takže budou každý den krásné a lesklé. Ať už máte jakýkoli střih či délku vlasů: s teplovzdušným ondulačním kartáčem Braun Satin Hair 7 si můžete užívat širokou škálu účesů. Měňte si účes podle nálady – s dokonalou ochranou od Braun si můžete být jistá, že vaše vlasy budou vypadat zdravě na pohled i na dotek.


Vlastnosti:
Inovativní technologie IONTEC, stejně jako všechny přístroje řady Braun Satin Hair 7, obsahuje také horkovzdušný ondulační kartáč Braun Satin Hair 7 přelomovou inovační technologii IONTEC. IONTEC je jedinečná technologie určená speciálně na ochranu zdraví vašich vlasů. Proto je také vaší zárukou zdravé úpravy vlasů. Zelené iontové trysky uvolní do vlasů miliony saténových iontů, které přitáhnou částečky vlhkosti ze vzduchu. Výsledkem jsou bezchybné, zářivě lesklé vlasy.
Vyvážený obsah vlhkosti – saténové ionty obklopí každý jednotlivý vlas a rychle obnovím rovnováhu jejich vlhkosti, která se obvykle při úpravě vlasů ztrácí.
Antistatická úprava vlasů – díky jedinečné iontové technologii Braun vznikne bohatý proud saténových iontů, které obklopí každý jednotlivý vlas. Toto pokrokové působení iontů funguje při úpravě vlasů jako přirozený zvlhčovací prostředek, který omezí polétavost vlasů a jejich statický náboj. Vaše vlasy budou nádherně zářivé a hladké.
Ochrana před lámáním vlasů – speciálně navržené nástavce s kartáčem a hřebenem Braun chrání díky své unikátní technologii hladkých hrotů vlasové kutikuly před poškození a lámáním.
Filtr s mřížkou – geniální filtr s mřížkou v zadní části ergonomicky tvarované rukojeti pomáhá předcházet lámání vlasů. Zabraňuje tomu, aby byly vlasy vtaženy do přístrojů, kde by se mohly zamotat. Díky tomu je úprava vlasů ještě bezpečnější.
Osobní nastavení – 2 stupně nastavení umožňují přizpůsobit teplotu a intenzitu proudění vzduchu podle vašich potřeb. Můžete si být jistá, že teplota a intenzita proudění vzduchu vždy přesně odpovídá typu vašich vlasů, takže si je pak při úpravě nepřesušíte.


Balení:
Teplovzdušný ondulační kartáč Satin Hair 7 AS 720

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

braunlogo

Ve 20. letech 20. století začal Braun jako malý strojírenský obchod a v 60. letech se stal mezinárodně uznávanou značkou pro malé elektrické spotřebiče – vývoj vedený technickými inovacemi, dlouhodobou kvalitou a vynikajícím designem. Po devadesáti letech se výrobky Braun vyvíjely jak z hlediska vzhledu, tak z hlediska technologie. Jedna věc, která se nezměnila, je, že značka je stále synonymem vysoké kvality a ergonomického designu. A základní hodnoty značky, jako je funkčnost, kvalita a estetika, jsou i dnes stejně aktuální, jako když se Braun design v 50. letech zrodil.

 V našem portfoliu naleznete především pánské holicí strojky a zastřihovače, dámské d/epilátory a IPL epilátory.