BRAUN Satin Hair 1 - HD 130

Kód: 1100023853
Cashback
Značka: Braun
604 Kč
Skladem

Vysoušeč Style&Go HD130 je nejmenším a nejlehčím zástupcem cestovní řady Braun Style&Go, ideální pro vytváření účesu kdekoli s vynikajícími výsledky i na cestách.

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vysoušeč Style&Go HD130 je nejmenším a nejlehčím zástupcem cestovní řady Braun Style&Go, ideální pro vytváření účesu kdekoli s vynikajícími výsledky i na cestách. Díky skládací rukojeti se jedná o snadno přenosný a skladovatelný produkt, který však neztrácí na výkonu. Nástavec pro přesné tvarování a 2 nastavení teploty pro flexibilitu při sušení i vytváření účesu Při cestování je nutné, aby přístroj fungoval pod různým napětím. Díky tomu se bezpečně používá se stejným výkonem po celém světě. 


Vlastnosti:
Multivoltáž: pro bezpečné používání po celém světě
Skládací rukojeť pro snazší skladování a přepravu
Infračervený topný systém pro účinné a rychlé sušení
1 200 Wattů, 2 nastavení teploty, účesová tryska


Balení:
Vysoušeč vlasů Braun Satin Hair 1 HD130
Koncentrační tryska
Návod

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

braunlogo

Ve 20. letech 20. století začal Braun jako malý strojírenský obchod a v 60. letech se stal mezinárodně uznávanou značkou pro malé elektrické spotřebiče – vývoj vedený technickými inovacemi, dlouhodobou kvalitou a vynikajícím designem. Po devadesáti letech se výrobky Braun vyvíjely jak z hlediska vzhledu, tak z hlediska technologie. Jedna věc, která se nezměnila, je, že značka je stále synonymem vysoké kvality a ergonomického designu. A základní hodnoty značky, jako je funkčnost, kvalita a estetika, jsou i dnes stejně aktuální, jako když se Braun design v 50. letech zrodil.

 V našem portfoliu naleznete především pánské holicí strojky a zastřihovače, dámské d/epilátory a IPL epilátory.