BRAUN Náhradní břit XT20

Kód: 1100024114
449 Kč
Skladem

Inovativní hlava s technologií 4D-Blade má má nyní 2× širší oblast. S 2 centrálními holicími zónami a 2 postranními zastřihovači. Díky technologii krytých břitů, která chrání pokožku před kontaktem s ostřím, oholí dostatečně hladce, aby to skvěle vypadalo a zároveň bylo šetrné k pokožce. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hlava s technologií 4D-Blade je navržena tak, aby vydržela ostrá až 6 měsíců*. Výkyvná hlavice Flex se přizpůsobuje konturám obličeje, a pohybuje se proto snadno a rychle. Strojek je 100% vodotěsný, lze ho používat nad umyvadlem i ve sprše, snadno se čistí a je určen k hygienickému domácímu použití.

Vyměňujte hlavu každých 6 měsíců* a prodlužte tak životnost svého strojku Braun Series X.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

braunlogo

Ve 20. letech 20. století začal Braun jako malý strojírenský obchod a v 60. letech se stal mezinárodně uznávanou značkou pro malé elektrické spotřebiče – vývoj vedený technickými inovacemi, dlouhodobou kvalitou a vynikajícím designem. Po devadesáti letech se výrobky Braun vyvíjely jak z hlediska vzhledu, tak z hlediska technologie. Jedna věc, která se nezměnila, je, že značka je stále synonymem vysoké kvality a ergonomického designu. A základní hodnoty značky, jako je funkčnost, kvalita a estetika, jsou i dnes stejně aktuální, jako když se Braun design v 50. letech zrodil.

 V našem portfoliu naleznete především pánské holicí strojky a zastřihovače, dámské d/epilátory a IPL epilátory.