BRAUN MGK 5440 Black

Kód: 1100023816
1 699 Kč
Skladem

Upravujte se od hlavy až k patě pomocí sady Braun Stylingová Sada Vše V Jednom Series 5. Sada 10v1 pro péči o vousy, vlasy, detaily a úpravu těla. S extrémně ostrými břity, nástavcem na citlivé partie a dobou provozu 100 minut.

 

  

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

10v1 Stylingová sada Braun pro péči od hlavy až k patě: vybrané nástroje pro zastřihování vousů, chloupků v uších a nose , zastřihování vlasů a úprava celého těla

Váš styling bez námahy: extrémně ostrý břit je účinný pro rychlou úpravu celého těla. 

Snadná úprava bez ohledu na délku: skvělé výsledky bez ohledu na délku vlasů a vousů s 1 a 2 mm, hřebeny s pevnou délkou střihu a vysouvacími hřebeny na vousy (3–21 mm). 

S odolnou konstrukcí, která vydrží: tato sada pro péči o tělo pro muže má výkonnou lithium-iontovou baterii se 100minutovým bezdrátovým provozem a je 100% vodotěsná. Vybraná pro každý krok vaší pravidelné domácí péče: tato sada pro péči o tělo pro muže obsahuje pouzdro pro uložení v koupelně.

Obsah balení:

1× zastřihovač včetně plastové zastřihovací hlavy

1× přesná zastřihovací hlava1× hlava zastřihovače chloupků v nose a uších

1× mini planžetový holicí strojek

1× vysouvací hřeben na vousy (3–11 mm)

1× vysouvací hřeben na vlasy (13–21 mm)

1× standardní hřeben s pevným střihem (1 mm)

1× standardní hřeben s pevným střihem (2 mm)

1× nástavec na citlivé partie1× čisticí kartáček

1× pouzdro        

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

braunlogo

Ve 20. letech 20. století začal Braun jako malý strojírenský obchod a v 60. letech se stal mezinárodně uznávanou značkou pro malé elektrické spotřebiče – vývoj vedený technickými inovacemi, dlouhodobou kvalitou a vynikajícím designem. Po devadesáti letech se výrobky Braun vyvíjely jak z hlediska vzhledu, tak z hlediska technologie. Jedna věc, která se nezměnila, je, že značka je stále synonymem vysoké kvality a ergonomického designu. A základní hodnoty značky, jako je funkčnost, kvalita a estetika, jsou i dnes stejně aktuální, jako když se Braun design v 50. letech zrodil.

 V našem portfoliu naleznete především pánské holicí strojky a zastřihovače, dámské d/epilátory a IPL epilátory.