BRAUN MGK 5360

Kód: 10AS480405
2 199 Kč
Skladem
  • 8 v 1: pánská sada pro zastřihování vousů Braun MGK5 zvládne zastřihovat vousy jakékoli délky. Je vhodná na zastřihování vousů, vlasů, chloupků na obličeji nebo v nose či v uších.
  • Ostřejší. Rychlejší. Výkonnější. Hlavice strojku má širší zastřihovací oblast, takže při každém tahu zachytí a zastřihne více vlasů či vousů*. Požadovaný vzhled získáte s menším úsilím.
  • 100% kontrola od hlavy až k patě: přesný hřebenový nástavec, který je vyrobený s použitím o 20 % méně plastu,* zajistí snadné zastřihování knírku, bradky, strniště či vlasů.
  • Odolný design: tento pánský zastřihovač vousů má břity ostré po celou dobu životnosti – pro snadnou a účinnou úpravu vousů jakékoli délky.
  • Špičková německá konstrukce: výkonná lithium-iontová baterie s výdrží 100 minut.

 

            * v porovnání s předchozími zastřihovači Braun

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ostřejší. Rychlejší. Výkonnější.*
 
Širší zastřihovací oblast strojku při každém tahu zachytí a zastřihne víc vlasů či vousů než předchozí zastřihovače Braun. Požadovaný vzhled získáte s menším úsilím.

*v porovnání s předchozími zastřihovači Braun

 

Styling Braun

Přesnost bez námahy pro váš požadovaný vzhled. Německý design. Vyrobený, aby vydržel. Se širší zastřihovací oblastí, abyste požadovaného vzhledu dosáhli menším počtem tahů.

 
 

Braun MGK 7331

Braun MG K 5360

Braun MGK 3345

Ideální použití Úprava tváře i chloupků na těle a zastřihování vousů Úprava tváře a zastřihování vousů Úprava tváře a zastřihování vousů
Výdrž baterie / doba nabíjení 100 minut zastřihování. Plné dobití za 1 hodinu. 100 minut zastřihování. Plné dobití za 1 hodinu. 100 minut zastřihování. Plné dobití za 1 hodinu.
Technologie AutoSense
Omyvatelný
Hlavice na zastřihování chloupků v nosu a uších
Hlavice na detailní zastřihování a hlavice na zastřihování chloupků na těle Pouze hlavice na detailní zastřihování Pouze hlavice na detailní zastřihování
Šetrný hřebenový nástavec
Širší zastřihovací oblast pro zachycení více vousů či vlasů
Celokovové břity
Mini planžetový holicí strojek

Doplňkové parametry

Kategorie: Přístroje pro osobní péči
Vlastnosti produktů: ano
Zastřihovače: ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

braunlogo

Ve 20. letech 20. století začal Braun jako malý strojírenský obchod a v 60. letech se stal mezinárodně uznávanou značkou pro malé elektrické spotřebiče – vývoj vedený technickými inovacemi, dlouhodobou kvalitou a vynikajícím designem. Po devadesáti letech se výrobky Braun vyvíjely jak z hlediska vzhledu, tak z hlediska technologie. Jedna věc, která se nezměnila, je, že značka je stále synonymem vysoké kvality a ergonomického designu. A základní hodnoty značky, jako je funkčnost, kvalita a estetika, jsou i dnes stejně aktuální, jako když se Braun design v 50. letech zrodil.

 V našem portfoliu naleznete především pánské holicí strojky a zastřihovače, dámské d/epilátory a IPL epilátory.