BRAUN MGK 3440 Black

Kód: 1100023814
898 Kč
Skladem

Pomocí sady Braun Sada Na Styling Vše V Jednom Series 3 upravíte tělo od vousů a obličeje až po vlasy. Sada 8v1 pro úpravu vousů, vlasů, detailů a dalšího. S extrémně ostrými břity a 80minutovou dobou provozu.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

8v1 Stylingová sada Braun na vousy a obličej: vybrané nástroje na vousy, zastřihování v uších a nose, dokonalé oholení a domácí zastřihování vlasů.   

Váš styling bez námahy: extrémně ostrý břit je účinný v každém tahu, a to i v těžko přístupných místech, pro skvělou úpravu a pohodlnou péči o vousy i vlasy.      

Snadná úprava, bez ohledu na délku: skvělé výsledky péče s hřebeny s pevnou délkou střihu 1 a 2 mm a 2 vysouvacími hřebeny (3–21 mm).

S odolnou konstrukcí, která vydrží: tato sada pro péči o muže má výkonnou Ni-MH baterii s 80minutovým bezdrátovým provozem a je omyvatelná pod tekoucí vodou.         

Vybraná pro každý krok vaší pravidelné domácí péče: tato sada pro péči o tělo pro muže obsahuje pouzdro pro uložení v koupelně.

Obsah balení:

1× zastřihovač včetně plastové zastřihovací hlavy

1× hlava zastřihovače chloupků v nose a uších

1× mini planžetový holicí strojek

1× vysouvací hřeben na vousy (3–11 mm)

1× vysouvací hřeben na vlasy (13–21 mm)

1× hřeben s pevným střihem (2 mm)

1× standardní hřeben s pevným střihem (1 mm)

1× přesný hřeben

1× čisticí kartáček

1× sáček             

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

braunlogo

Ve 20. letech 20. století začal Braun jako malý strojírenský obchod a v 60. letech se stal mezinárodně uznávanou značkou pro malé elektrické spotřebiče – vývoj vedený technickými inovacemi, dlouhodobou kvalitou a vynikajícím designem. Po devadesáti letech se výrobky Braun vyvíjely jak z hlediska vzhledu, tak z hlediska technologie. Jedna věc, která se nezměnila, je, že značka je stále synonymem vysoké kvality a ergonomického designu. A základní hodnoty značky, jako je funkčnost, kvalita a estetika, jsou i dnes stejně aktuální, jako když se Braun design v 50. letech zrodil.

 V našem portfoliu naleznete především pánské holicí strojky a zastřihovače, dámské d/epilátory a IPL epilátory.