Braun FS1000 mini depilátor na obličej

Kód: 1100004587
622 Kč
Skladem

Braun FS1000 Mini depilátor na obličej, dámský elektrický strojek na odstraňování chloupků v obličeji, strojek na odstraňování chloupků v obličeji a holení, rychlý a jemný, úprava v oblasti nad horním rtem, na bradě a tvářích, pro snadnější nanášení make-upu, ideální na cesty, s osvětlením Smartlight, bílá barva

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Smartlight

Vestavěné osvětlení Smartlight umožňuje vyhledávat a odstraňov​at i velmi jemné chloupky. Pro krásně hladkou pokožku obličeje bez chloupků.

Snadno se používá i na problematických místech

Snadno odstraňuje chloupky i v oblasti nad horním rtem, na bradě a tvářích. Kruhový design tohoto strojku na odstraňování chloupků v obličeji kopíruje pokožku, takže je rychlý a účinný i v těžko dosažitelných místech.

Šetrný k pokožce 


Opatrně a bezpečně odstraňuje chloupky pomocí rotačního systému břitů a ochranné planžety, které jsou šetrnější k pokožce.

Snadné líčení 


Tento strojek odstraňuje chloupky blízko u pokožky, vyhlazuje pokožku a připravuje ji na snadnou aplikaci make-upu. Pro konzistentní a rovnoměrné nanášení make-upu.

Překvapivě malý, překvapivě účinný 

Miniaturní velikost pro použití na cestách a snadné přenášení. Uložte ho do kabelky a používejte kdykoliv a kdekoliv.

Jednoduchý design

Kompaktní design mini strojku na odstraňování chloupků umožňuje snadné a diskrétní použití, kdykoliv potřebujete rychlou úpravu obličeje.

Navrženo v Německu 

Více než 50 let německých zkušeností v odstraňování chloupků. Určeno pro účinné a jemné odstraňování chloupků v obličeji.

Braun FS1000 mini depilátor na obličej

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

braunlogo

Ve 20. letech 20. století začal Braun jako malý strojírenský obchod a v 60. letech se stal mezinárodně uznávanou značkou pro malé elektrické spotřebiče – vývoj vedený technickými inovacemi, dlouhodobou kvalitou a vynikajícím designem. Po devadesáti letech se výrobky Braun vyvíjely jak z hlediska vzhledu, tak z hlediska technologie. Jedna věc, která se nezměnila, je, že značka je stále synonymem vysoké kvality a ergonomického designu. A základní hodnoty značky, jako je funkčnost, kvalita a estetika, jsou i dnes stejně aktuální, jako když se Braun design v 50. letech zrodil.

 V našem portfoliu naleznete především pánské holicí strojky a zastřihovače, dámské d/epilátory a IPL epilátory.