BRAUN Combipack 94M

Kód: 1100016051
1 199 Kč
Skladem

Holicí strojek Braun průměrně oholí 6 milionů vousů každých 18 měsíců. To znamená, že se hlavice postupně opotřebuje a oholení přestane být tak precizní a pohodlné. Abyste dostali holicí strojek zpět do formy, doporučuje Braun výměnu břitového bloku každých 18 měsíců. Starejte se o svůj holicí strojek a on se postará o vás.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu


Aby bylo oholení stále co nejlepší


Průměrný holicí strojek Braun oholí každých 18 měsíců 6 milionů vousů. To může vést k přirozenému opotřebení holicích prvků hlavy. Aby bylo oholení stále co nejlepší, doporučuje Braun vyměňovat hlavu strojku každých 18 měsíců.

Hlavice je kompatibilní s holicími strojky 
Series 9 a Series 9 Pro.

 

Jak vyměnit holicí hlavu

Výměna hlavy strojku je snadná. Stačí stisknout starou hlavu po stranách a vycvaknout ji. Novou hlavu stačí na strojek zase nacvaknout.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

braunlogo

Ve 20. letech 20. století začal Braun jako malý strojírenský obchod a v 60. letech se stal mezinárodně uznávanou značkou pro malé elektrické spotřebiče – vývoj vedený technickými inovacemi, dlouhodobou kvalitou a vynikajícím designem. Po devadesáti letech se výrobky Braun vyvíjely jak z hlediska vzhledu, tak z hlediska technologie. Jedna věc, která se nezměnila, je, že značka je stále synonymem vysoké kvality a ergonomického designu. A základní hodnoty značky, jako je funkčnost, kvalita a estetika, jsou i dnes stejně aktuální, jako když se Braun design v 50. letech zrodil.

 V našem portfoliu naleznete především pánské holicí strojky a zastřihovače, dámské d/epilátory a IPL epilátory.