BRAUN Combipack 73S

Kód: 1100022521
878 Kč
Skladem

Holicí fólie a břitový blok pro novou Series 7

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Předpokládaná životnost vašeho 
holicího strojku je 7 let
  
Průměrný holicí strojek Braun oholí každých 18 měsíců 6 000 000 vousů. To může vést k přirozenému opotřebení jistých prvků holicí hlavy. Aby bylo holení stále co nejlepší, doporučuje Braun vyměňovat planžetu holicího strojku každých 18 měsíců.

Vlastnosti:
ŠPIČKOVÝ VÝKON: aby byly zachovány ideální holicí vlastnosti, doporučujeme vyměňovat hlavu holicího strojku každých 18 měsíců
ÚČINNÉ HOLENÍ: 4 synchronizované prvky zachytí v 1 tahu to, co jiné zachytí ve 2 (testováno na 3denním strništi. IPI výzkumný ústav, únor 2015)
HLADKÉ OHOLENÍ: s tímto 360° otočným provedením hlavy holicího strojku pro vás bude holení jednoduché i v náročných oblastech
JEDNODUCHÁ VÝMĚNA: novou hlavu holicího strojku nasadíte lehce – jen ji nacvaknete
KVALITNÍ ZPRACOVÁNÍ: 100 % vyrobeno v Německu a kompatibilní s elektrickými holicími strojky Series 7 (nové generace)

Balení:
břitový blok pro novou Series 7

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

braunlogo

Ve 20. letech 20. století začal Braun jako malý strojírenský obchod a v 60. letech se stal mezinárodně uznávanou značkou pro malé elektrické spotřebiče – vývoj vedený technickými inovacemi, dlouhodobou kvalitou a vynikajícím designem. Po devadesáti letech se výrobky Braun vyvíjely jak z hlediska vzhledu, tak z hlediska technologie. Jedna věc, která se nezměnila, je, že značka je stále synonymem vysoké kvality a ergonomického designu. A základní hodnoty značky, jako je funkčnost, kvalita a estetika, jsou i dnes stejně aktuální, jako když se Braun design v 50. letech zrodil.

 V našem portfoliu naleznete především pánské holicí strojky a zastřihovače, dámské d/epilátory a IPL epilátory.