BRAUN Combipack 53B

Kód: 1100004594
681 Kč
Skladem

Holicí fólie a břitový blok pro novou Series 5 a 6

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Předpokládaná životnost vašeho holicího strojku je 7 let

Průměrný holicí strojek Braun oholí každých 18 měsíců 6 000 000 vousů. To může vést k přirozenému opotřebení jistých prvků holicí hlavy. Aby bylo holení stále co nejlepší, doporučuje Braun vyměňovat planžetu holicího strojku každých 18 měsíců.

Jak vyměnit holicí hlavu

Výměna holicí hlavy je snadná. Stačí tahem sejmout stávající hlavu a nacvaknout novou.Účinnost
Pravidelná výměna planžety holicího strojku zajistí účinné oholení. Méně tahů znamená větší komfort pro pokožku a tím i minimální podráždění.

 

Vyměňte každých 18 měsíců
Výměna planžety holicího strojku v pravidelném intervalu zajistí účinné oholení vousů bez podráždění. Holicí strojek bude téměř jako nový.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

braunlogo

Ve 20. letech 20. století začal Braun jako malý strojírenský obchod a v 60. letech se stal mezinárodně uznávanou značkou pro malé elektrické spotřebiče – vývoj vedený technickými inovacemi, dlouhodobou kvalitou a vynikajícím designem. Po devadesáti letech se výrobky Braun vyvíjely jak z hlediska vzhledu, tak z hlediska technologie. Jedna věc, která se nezměnila, je, že značka je stále synonymem vysoké kvality a ergonomického designu. A základní hodnoty značky, jako je funkčnost, kvalita a estetika, jsou i dnes stejně aktuální, jako když se Braun design v 50. letech zrodil.

 V našem portfoliu naleznete především pánské holicí strojky a zastřihovače, dámské d/epilátory a IPL epilátory.