Braun Clean & Renew CCR4 náhradní náplň 4ks

Kód: 1100022506
799 Kč
Skladem

Kazety Clean & Renew udrží vaše břity Braun v tom nejlepším stavu. Postarají se, abyste se i nadále dokázali oholit hladce a jemně.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kazety Clean & Renew udrží vaše břity Braun v tom nejlepším stavu. Postarají se, abyste se i nadále dokázali oholit hladce a jemně. Složení s vůní svěžího citrónu lubrikuje břity holicího strojku. Při holení pocítíte závan svěžesti. Je prokázáno, že tento čisticí přípravek na bázi alkoholu je až desetkrát hygieničtější, než když holicí strojek čistíte pod tekoucí vodou. Zlikviduje až 99,9 % veškerých bakterií.


Vlastnosti:
Čisticí přípravek na bázi alkoholu, který zlikviduje až 99,9 % bakterií a zajistí vašemu holicímu strojku optimální hygienické prostředí
Složení s vůní citrónu zanechává při holení pocit větší svěžesti
Vysoce účinné lubrikační složky udržují váš holicí strojek ve špičkovém stavu
Aby byl váš holicí strojek každý den jako nový, vyměňujte náplň čisticí kazety každé 3 měsíce
Náplně čisticí kazety Braun Clean & Renew jsou kompatibilní se všemi jednotkami Clean&Charge.
Každý den vám zajistí svěží, hladké a hygienické oholení


Balení:
4x náhradní náplň CCR4

Braun Clean & Renew CCR4 náhradní náplň 4ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

braunlogo

Ve 20. letech 20. století začal Braun jako malý strojírenský obchod a v 60. letech se stal mezinárodně uznávanou značkou pro malé elektrické spotřebiče – vývoj vedený technickými inovacemi, dlouhodobou kvalitou a vynikajícím designem. Po devadesáti letech se výrobky Braun vyvíjely jak z hlediska vzhledu, tak z hlediska technologie. Jedna věc, která se nezměnila, je, že značka je stále synonymem vysoké kvality a ergonomického designu. A základní hodnoty značky, jako je funkčnost, kvalita a estetika, jsou i dnes stejně aktuální, jako když se Braun design v 50. letech zrodil.

 V našem portfoliu naleznete především pánské holicí strojky a zastřihovače, dámské d/epilátory a IPL epilátory.